Menu

Opony Kingstire

Ocena producenta
5,0
na podstawie 1 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
Kingstire 225/45 R17Kingstire 145/60 R13 Rozwiń listę marek Zwiń listę marek
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Założona w 1988 roku na Tajwanie Kingstire Group produkuje ogumienie do szeroko rozumianych pojazdów drogowych. Zarówno samochodów osobowych, komercyjnych aut dostawczych, motocykli, jak i maszyn rolniczych. Wyroby marki są eksportowane na cały świat. Głównymi rynkami zbytu dla Kingstire są Europa, Ameryka Północna, Australia i Nowa Zelandia.

Opony Kingstire przypadną do gustu kierowcom, którzy cenią sobie komfort jazdy i bezpieczeństwo. Zaawansowane procesy produkcyjne i doświadczona kadra stanowią o sile marki. Modele dostosowane są na konkretne rynki, by spełnić potrzeby każdego użytkownika.

Wysoko oceniane przez kierowców opony Kingstire łączą w sobie wysoką jakość wykonania, nowoczesne rozwiązania i bardzo atrakcyjne ceny.

Opony Kingstire na sezon letni

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Kingstire. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • lotus121 5,0

    Kingstire KT 782

    Opony bardzo fajnie zachowują się na suchej jak i mokrej nawierzchni. Myślę, że są godne polecenia. Dużym plusem jest fakt, że w tym rozmiarze cenowo wypadają te felgi bardzo dobrze :) Więcej >