Menu

Opony Kingrun

Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
Kingrun 205/55 R16Kingrun 195/65 R15Kingrun 225/45 R17Kingrun 175/65 R14Kingrun 185/65 R15 Rozwiń listę marek Zwiń listę marek
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Kingrun to dostawca ogumienia charakteryzującego się dobrą jakością i zoptymalizowanymi oporami toczenia. Oszczędne opony producenta są obecne na rynku od 2000 roku. Marka wraz z upływem czasu umacniała swoją pozycję i dziś jest jednym z najlepszych azjatyckich eksporterów.

Hasło marki jest niezwykle proste „Ciesz się podróżą”, a misją koncernu jest sprawić, by wizja ta mogła się zrealizować dla każdego kierowcy przy wsparciu ogumienia Kingrun.

To bezpieczne opony do użytkowania w każdym terenie i klimacie. Wyroby Kingrun uzyskały międzynarodowe certyfikaty, uprawniające do sprzedaży ich na wszystkich kontynentach.

Do produkcji opon Kingrun wykorzystuje się najwyższej jakości materiały, a ich powolna obróbka pozwala nie tylko nadać ogumieniu odpowiednich parametrów, ale także zoptymalizować opory toczenia i zużycie paliwa.

To oszczędne modele nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę. Na Kingrun jeździ się pewnie i ekonomicznie przez długi czas.

Opony Kingrun na sezon letni