Menu

Opony Kapsen

Popularne rozmiary:
Kapsen 205/55 R16Kapsen 195/65 R15Kapsen 225/45 R17Kapsen 175/65 R14Kapsen 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Kapsen to opony sprzedawane i dystrybuowane przez międzynarodowy koncern Zenises z siedzibą w Londynie, mający pod swoimi skrzydłami wiele znanych ogólnoświatowych marek, m.in. Westlake czy iLink.

Kapsen powstał jako część założonego w 1994 roku Huasheng Rubber, w jednym z centrów światowego rynku opon – prowincji Shandong w Chinach. Znajdujący się w mieście Guangrao nowoczesny zakład produkcyjny ma powierzchnię ponad 500,000 metrów kwadratowych i pracuje w nim blisko 5,000 pracowników, z czego ponad 40% to personel wysoko wykwalifikowany. Posiadają nowoczesną linię produkcyjną opartą o sprzęt sprowadzany z Holandii, Niemiec, Francji oraz Japonii.

Opony Kapsen obecne są na wszystkich światowych rynkach, największą popularnością cieszą się na Bliskim Wschodzie i Ameryce Północnej. Zenises zapewnia im szeroki obszar dystrybucyjny, a nowoczesne zakłady nadają produktom Kapsen wysoką jakość, dostępną w bardzo przystępnych cenach.

Opony Kapsen na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA