Menu

Opony Infinity

Ocena producenta
3,9
na podstawie 141 opinii
Popularne rozmiary:
Infinity 205/55 R16Infinity 195/65 R15Infinity 225/45 R17Infinity 175/65 R14Infinity 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Infinity to niezależna marka pochodząca ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Firma od początku współpracuje z największymi koncernami oponiarskimi na świecie. Jednym z partnerów spółki z Bliskiego Wschodu jest włoski gigant Pirelli. Połączenie doskonałych osiągów z atrakcyjną ceną spowodowało, że kierowcy z ponad 30 krajów obdarzyli zaufaniem markę Infinity.


Oprócz opon do użytku codziennego, marka produkuje specjalistyczne ogumienie używane w przemyśle górniczym. Niezawodną jakość i bezpieczeństwo gwarantują nowoczesne metody produkcji opon. 

Opony Infinity na sezon zimowy

Opony Infinity opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Infinity. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Grzegorz 4,6

    Infinity INF 049

    Posiadałem opony różnych marek, tylko firmówki. Długo zastanawiałem się nad zakupem chińczyka. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, opona w mieście zachowuje się prawidłowo, nie mam problemu z ruszaniem, z wchodzeniem w łuki, oczywiście wszystko w granicach rozsądku, wiadomo że na lodzie to każda poleci. Byłem raz w trasie Gdynia- Wa-wa, momentami leciałem 180- 190 i wszystko grało, w miare cicha. Polecam, wszystko zależy od zasobności portfela, ale uważam że jeśli jeździsz tylko w mieście to według mnie nie warto wyadawać 600-700 na firmówkę. Więcej >