Menu

Opony Headway

Ocena producenta
5,0
na podstawie 1 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
Headway 205/55 R16Headway 195/65 R15Headway 225/45 R17Headway 175/65 R14Headway 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Headway to zlokalizowane w chińskiej prowincji Shandong nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące wysokiej jakości ogumienie do większości typów pojazdów. Sprzedawane w ponad 50 państwach na całym świecie produkty są dostosowywane do potrzeb kierowców samochodów osobowych, towarowych, flot ciężarowych i autobusów.

HEADWAY od wielu lat współpracuje z najlepszymi chińskimi uniwersytetami. Pozwala im to na pozyskiwanie coraz nowszych rozwiązań technologicznych i utrzymywanie się na fali wznoszącej wśród konkurencyjnych producentów.

Ogumieniu marki zaufały już miliony kierowców na całym świecie. Szeroki katalog dostępnych modeli pozwala wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie na każdy sezon. Koncern HEADWAY wskutek dużej popularności sprzedawanego ogumienia zdecydował się rozszerzyć asortyment także o felgi i od kilku lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty stalowe i aluminiowe.

Opony Headway na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA