Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Hankook 205/75 R14

Klasa średnia
5,3

230 opinii

Możliwość montażu w serwisie

Możesz kupić na raty

Hankook Radial RA-18 205/75 R14 109/107 R C
Wideo

Cena katalogowa 796

431 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Doręczymy w poniedziałek!
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Hankook

Opony Hankook to koreańska marka, która cieszy się uznaniem kierowców na całym świecie. Modele opon tej marki charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Oznacza to, że kierowca ma zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa, jazda jest komfortowa, a zakup opon nie obciąża mocno domowego budżetu. Opony Hankook produkowane są z mieszanek gumowych najwyższej jakości przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii. W swojej ofercie posiadamy opony Hankook przeznaczone do pojazdów różnego typu, we wszystkich popularnych rozmiarach.

Opony 205/75 R14

Opony 205/75 R14 przeznaczone są do samochodów osobowych i dostawczych. Rozmiar opony jest umieszczony na jej boku w towarzystwie innych oznaczeń. Pierwsza liczba w rozmiarze opony 205/75 R14 oznacza jej szerokość w milimetrach (tutaj 205 mm). Druga liczba w rozmiarze opony 205/75 R14 to jej wysokość profilu określona w procentach (75% z szerokości opony 205 mm). Liczba 14 w oznaczeniu opony 205/75 R14 to wielkość średnicy felgi, na której powinna być ona montowana. Oznaczenie to podaje się w calach. Litera „R” oznacza konstrukcję radialną opony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opon 205/75 R14 w naszym sklepie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!