Menu

Opony GRIPMAX

Ocena producenta
4,6
na podstawie 5 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
GRIPMAX 205/55 R16GRIPMAX 195/65 R15GRIPMAX 225/45 R17GRIPMAX 175/65 R14GRIPMAX 185/65 R15 Rozwiń listę marek Zwiń listę marek
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

GRIPMAX to dostawca wysokiej jakości ogumienia do aut terenowych i typu SUV. Jego jakość doceniły setki tysięcy kierowców na całym świecie, poprzez Amerykę, Europę, Azję po odległą Australie i Bliski Wschód.

Unikalne wzory bieżników i doskonale optymalizowane mieszanki sprawiają, że terenowe opony GRIPMAX to ścisła światowa czołówka. Kierowcy pojazdów z napędem 4×4 docenią zaawansowane procesy kontroli i niezaprzeczalną trwałość.

Ciesz się niezawodnością niezależnie od pokonywanej nawierzchni i panujących warunków. Opony wyróżniają równomierne osiągi w górach, podmokłych terenach czy na suchych szosach.

Marka powstała z pasji do jazdy ekstremalnej, dlatego też, produkty GRIPMAX docenią szczególnie kierowcy pokonujący trasy terenowe. Doskonała amortyzacja i niezwykła trwałość wyróżniają producenta na tle konkurencji.

Opony GRIPMAX na sezon zimowy

Całoroczne opony GRIPMAX

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach GRIPMAX. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

 • Mark thomson 4,2

  GRIPMAX STATURE M/S

  Dobra cena jak na opony zimowej, ale nie są trwałe, stąd niska cena. 6 tygodni po otrzymaniu opon samochód był w serwisie i otrzymałem ostrzeżenie, że bieżnik jest zużyty - to była jedyna rozczarowująca rzecz w tych oponach. Więcej >
 • Graziano 4,9

  GRIPMAX STATURE M/S

  Dobry zakup. Duża oszczędność, doskonały stosunek ceny do jakości! Więcej >
 • Rafal Pytlarczyk 5,0

  GRIPMAX A/T

  Według mnie dobrze się prezentują i jestem zadowolony. Więcej >
 • Giovanni 4,5

  GRIPMAX STATURE M/S

  oferują taką samą wytrzymałośc jak markowe opony Więcej >