Menu

Opony Gremax

Ocena producenta
4,6
na podstawie 67 opinii
Popularne rozmiary:
Gremax 205/55 R16Gremax 195/65 R15Gremax 225/45 R17Gremax 175/65 R14Gremax 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Opony Gremax tworzone są dla tych kierowców, którzy są już zmęczeni powtarzalnymi markami europejskimi i szukają alternatywnego ogumienia z doskonałą przyczepnością i wysokim poziomem komfortu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Produkty koncernu oparte są o francuskie technologie połączone z nowoczesną chińską myślą inżynieryjną. Marka należy do Crowntyre Industrial, która pod swoimi skrzydłami posiada kilka popularnych koncernów.

Bazująca na sporym doświadczeniu w świecie opon firma eksportuje swoje produkty do ponad 35 państw na całym świecie. Na oponach Gremax jeździ się w Europie, Azji, Ameryce, a nawet Australii.

GREEMAX wyróżnia się wśród konkurencji wysoką świadomością środowiskową. W trosce o zdrowie naszej planety producent dba, by w procesach wytwarzania jego opon wykorzystywano tylko sprawdzone surowce. Nowoczesny zakład znajdujący się w Qingdao w Chinach generuje bardzo niski poziom hałasu oraz odpadów.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA