Menu

Opony Gerutti

Ocena producenta
4,0
na podstawie 36 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
Gerutti 205/60 R16Gerutti 195/45 R16Gerutti 195/50 R16Gerutti 195/70 R15Gerutti 205/40 R17 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Założona w Singapurze firma Gerutti przebojem zdobyła rynek oponiarski w Azji. Celem marki jest tworzenie i ciągłe rozwijanie opon o wysokich osiągach, charakteryzujących się komfortem jazdy w każdych warunkach.

Ogumienie Gerutti ma być niezawodne i bezpieczne niezależnie od pokonywanych przez kierowcę tras czy panującej wokół aury. Idealnie dostosowane do potrzeb każdego klienta: od posiadaczy aut osobowych, przez kierowców SUV-ów, lekkich pojazdów dostawczych, po limuzyny i samochody wyczynowe.

Marka posiada trzy główne centra dystrybucyjne w Europie, które pozwalają na bieżąco reagować na potrzeby rynku i oczekiwania klientów. Produkty koncernu stanowią świetną alternatywę dla znanych europejskich marek. Gerutti to gwarancja dobrej dostępności zróżnicowanych modeli oraz rozmiarów i ciągły rozwój oparty na dostosowywaniu się do dynamicznie zmieniających się potrzeb kierowców.

Opony Gerutti na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA