Menu

Opony Fullway

Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
Fullway 205/55 R16Fullway 195/65 R15Fullway 225/45 R17Fullway 175/65 R14Fullway 185/65 R15 Rozwiń listę marek Zwiń listę marek
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

FullWay to chiński producent ogumienia należący do znanego azjatyckiego koncernu FullRun. Marka jest jednym z najpopularniejszych dostawców ogumienia na rynki zagraniczne. Ponad 90% produktów wychodzących z zakładów FullRun jest eksportowana. Wyroby przedsiębiorstwa uzyskały na świecie doskonałe noty od organów kontrolnych i posiadają certyfikaty uprawniające do sprzedaży ich na każdym kontynencie.

FullWay realizuje w pełni przewodnią myśl swojego koncernu matki: „Innowacje, uczciwość, dążenie i poświęcenie” zakładającą, że dzięki wspólnej pracy wszystkich członków zespołu i chęci ciągłego rozwoju wyroby koncernu przekonają do siebie każdego kierowcę, niezależnie skąd pochodzi, ani jaki styl jazdy preferuje.

FullRun to jeden z największych w Chinach producentów ogumienia eksportowanego. FullWay jest idealnym przykładem dążenia koncernu do perfekcji. Modele marki są świetnie przystosowane do każdych warunków, a ich atrakcyjna cena przyciąga coraz więcej kierowców pragnących oderwania się od monotonii tych samych, powtarzalnych marek.

Opony Fullway na sezon letni