Menu

Opony Fullway

Popularne rozmiary:
Fullway 235/50 R18Fullway 255/50 R19Fullway 255/60 R17Fullway 275/45 R20 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

FullWay to chiński producent ogumienia należący do znanego azjatyckiego koncernu FullRun. Marka jest jednym z najpopularniejszych dostawców ogumienia na rynki zagraniczne. Ponad 90% produktów wychodzących z zakładów FullRun jest eksportowana. Wyroby przedsiębiorstwa uzyskały na świecie doskonałe noty od organów kontrolnych i posiadają certyfikaty uprawniające do sprzedaży ich na każdym kontynencie.

FullWay realizuje w pełni przewodnią myśl swojego koncernu matki: „Innowacje, uczciwość, dążenie i poświęcenie” zakładającą, że dzięki wspólnej pracy wszystkich członków zespołu i chęci ciągłego rozwoju wyroby koncernu przekonają do siebie każdego kierowcę, niezależnie skąd pochodzi, ani jaki styl jazdy preferuje.

FullRun to jeden z największych w Chinach producentów ogumienia eksportowanego. FullWay jest idealnym przykładem dążenia koncernu do perfekcji. Modele marki są świetnie przystosowane do każdych warunków, a ich atrakcyjna cena przyciąga coraz więcej kierowców pragnących oderwania się od monotonii tych samych, powtarzalnych marek.

Opony Fullway na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom