Menu

Opony Fortuna

Ocena producenta
4,7
na podstawie 254 opinii
Popularne rozmiary:
Fortuna 205/55 R16Fortuna 195/65 R15Fortuna 225/45 R17Fortuna 175/65 R14Fortuna 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Opony firmy Fortuna to produkty klasy ekonomicznej, przeznaczone do różnych typów samochodów i we wszystkich popularnych rozmiarach. Opony belgijskiej marki powstają na dalekim wschodzie z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcji oraz przy użyciu innowacyjnych materiałów, które tworzą unikalną gumową mieszankę.


Opony charakteryzują się zrównoważonymi osiągami na każdym typie nawierzchni. Wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfort jazdy na najlepszym poziomie – to powody, dla których użytkownicy wybierają opony właśnie tej marki. Sieć dystrybucji Fortuna obejmuje kilkadziesiąt krajów na całym świecie.

Opony Fortuna opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Fortuna. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • MZ 4,7

    Fortuna F2000

    Bardzo dobra opona biorąc cenę / jakość, przejechałem ponad 7000 km , po mieście jeżdże raczej spokojnie choć zdarzy się i agresywna jazda, mam Passata po programie na ok 150KM i 350Nm oraz sprężyny ze sportlina i opony naprawdę dają radę w zakrętach na suchej nawierzchni, również podczas mocnego przyspieszania nie wykazują nadmiernych uślizgów, na mokrej nawierzchni nie ma jakiś rewelacji, ale radzą sobie np lepiej jak użytkowane przeze mnie do tej pory Barum Bravuris. Jakość wykonania jest dobra a same opony dały się raz dwa wyważyć i nie ma do dziś żadnych problemów z ich wyważeniem, jedynym mankamentem jest ich hałas - myślę że są ciut głośniejsze jak podaje producent ( 71db ) ale jak Więcej > za taką kwotę nie miałem niewiadomo jakich oczekiwań, śmiało mogę je polecić innym osobom które wolą mieć gorsze ale nowe opony niż super markowe ale niepewne używki.
  • Paweł B. 5,2

    Fortuna F3000

    Przejechałem na tych oponach prawie 10 000km, w tym 6000km w trakcie wyjazdu do Grecji. Żadnych problemów. Komfort jazdy super w każdych warunkach. Żadnych problemów nawet przy temperaturach dochodzących do 40st i jazdy po 500km dziennie przez prawie 2tyg. Są troszeczkę głośne, ale nie na tyle żeby odczuwać dyskomfort. Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz i polecam je innym. Za taką cenę nic lepszego nie znajdziecie, a również nie warto przepłacać za 'markowe', bo raczej czegoś niesamowicie lepszego również nie dostaniecie. Więcej >