Menu

Opony Fortuna

Ocena producenta
4,7
na podstawie 253 opinii
Popularne rozmiary:
Fortuna 205/55 R16Fortuna 195/65 R15Fortuna 225/45 R17Fortuna 175/65 R14Fortuna 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Opony firmy Fortuna to produkty klasy ekonomicznej, przeznaczone do różnych typów samochodów i we wszystkich popularnych rozmiarach. Opony belgijskiej marki powstają na dalekim wschodzie z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcji oraz przy użyciu innowacyjnych materiałów, które tworzą unikalną gumową mieszankę.


Opony charakteryzują się zrównoważonymi osiągami na każdym typie nawierzchni. Wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfort jazdy na najlepszym poziomie – to powody, dla których użytkownicy wybierają opony właśnie tej marki. Sieć dystrybucji Fortuna obejmuje kilkadziesiąt krajów na całym świecie.

Opony Fortuna opinie

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Fortuna. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Iskandar RM Alsallamin 5,1

    Fortuna Winter

    Zakupiłem te opony z ręką na sercu, iż niczego nie wiedziałem o tej firmie, a w aucie tej klasy nie ma miejsca na kompromisy. Jednak czasami tak bywa, że trzeba trochę taniej poszukać. Opony na mokrej nawierzchni trochę się ślizgają, ale to mnie nie dziwi bo inne zimówki dużo droższe zachowywały się podobnie. Jednak na śniegu i na suchym są rewelacyjne. Nie jestem zawodowym kierowcą choć lubią szybką jazdę nawet zimą, a te opony w zupełności wystarczają. Już na samochodzie są kilka miesięcy i wszystko w najlepszym porządku. Więcej >