Menu

Opony Euro-Tyfoon

Ocena producenta
4,9
na podstawie 5 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Euro-Tyfoon to marka opon, która dostarcza produkty klasy ekonomicznej. Charakterystyczne cechy marki to: korzystna cena, optymalne parametry i wysoki komfort użytkowania.


Wyjątkowa jakość wykonania opon zagwarantowała firmie dużą popularność wśród kierowców. Niewątpliwymi zaletami opon jest gwarancja bezpieczeństwa, dobre zachowanie na drodze w każdych warunkach pogodowych oraz komfortowe i stabilne prowadzenie pojazdu.


Opony Euro-Tyfoon produkowane są w oparciu o nowoczesne technologie z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Oferta tej marki jest szeroka, więc każdy kierowca znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb. Opony dostępne są w wariancie letnim, zimowym lub całorocznym, dostosowane do samochodów różnego typu.

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Euro-Tyfoon. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

 • darek 5,2

  Euro-Tyfoon SUCCESSOR 2

  Opona jest ok. Bardzo wytrzymała, odporna na ścieranie. Więcej >
 • Eddie82 4,5

  Euro-Tyfoon ALLSEASON

  Opona zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Początkowo zastanawiałem się nad tym czy zakup opony wielosezonowej będzie dobrym rozwiązaniem - z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że TAK. Bardzo prawdopodobne, że do auta żony też zamówię te opony. Dobra jakość za dobrą cenę. Więcej >
 • maciejrenex 4,9

  Euro-Tyfoon SUCCESSOR 2

  Miłe zaskoczenie. Bardzo dobra opona. Więcej >
 • kowalski 5,2

  Euro-Tyfoon SUCCESSOR 2

  polecam bo warto Więcej >