Menu

Opony DoubleStar

Ocena producenta
4,5
na podstawie 11 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

DoubleStar to międzynarodowy koncern produkujący wysokiej jakości ogumienie w bardzo atrakcyjnych cenach. Chiński producent, bazując na ponad 100-letnim doświadczeniu i obyciu na ogólnoświatowych rynkach, skoncentrował się na projektowaniu opon optymalnych dla każdego kierowcy.

„DoubleStar – Stworzone dla Ciebie” to hasło firmy najlepiej oddające jej zaangażowanie i chęć zwiększania komfortu uczestników ruchu na całym świecie.

Europejska Kwatera Główna marki znajduje się w Barcelonie. Chiński koncern dba o stały przepływ informacji i stabilność działań na Starym Kontynencie. Szeroki asortyment oraz dostępność modeli i rozmiarów zagwarantowane są przez znajdujące się na terenie Polski hale magazynowe i stację logistyczną. Decyzję o stworzeniu centrum dla rynku wschodnio-europejskiego podjęto w 2010 roku i od tego czasu chińskie konsorcjum nieustannie inwestuje w rozwój działań w tym sektorze. Dla klientów oznacza to szybkie dostawy, łatwy kontakt i dużą dostępność towaru. DoubleStar jest również zaangażowany w aktywną ochronę środowiska. Poza inwestycją w hale magazynowe oraz centrum logistyczne, zaplanowane zostało także wybudowanie Europejskiego Centrum Utylizacji Opon.

Double Star to jeden z największych azjatyckich dostawców ogumienia dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli oraz sprzętu rolniczego i budowlanego. Chińska marka chce aktywnie uczestniczyć w funkcjonowaniu kierowców na całym świecie. Poczynione inwestycje otworzyły znany koncern na potrzeby zróżnicowanego rynku. Z roku na rok zwiększa się ilość klientów, którzy zaufali DoubleStar.

Opony DoubleStar na sezon letni

Opony DoubleStar na sezon zimowy

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach DoubleStar. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

 • Jarosław Poczwardowski 6,0

  DoubleStar DS806

  Bardzo dobre opony. Dobrze trzymają się drogi, brak jakichkolwiek szumów i drgań w czasie jazdy. Dobrze trzyma się nawierzchni śliskiej i mokrej. Bieżnik bardzo dobry, dobre odprowadzanie wody w czasie jazdy. Więcej >
 • Sławomir Mierzejewski 5,4

  DoubleStar DS806

  Uważam, że jak mam wydać duże pieniądze za oponę tylko dlatego, że jest ona znanej firmy to błąd. Wolę kupić opony o połowę tańsze mniej znanej firmy, które w niczym nie odbiegają tym firmowym. Więcej >
 • Witek 5,8

  DoubleStar DS806

  Generalnie polecam, głównym minusem opony jest jej kolor - brudno ciemnobrazowy. Więcej >
 • Julius 4,3

  DoubleStar DS806

  Przeciętne. Zbyt duże bicie opony wynikające z niejednolitej struktury gumy. Więcej >