Menu

Opony Double Coin

Ocena producenta
4,0
na podstawie 1 opinii

Double Coin to popularna wśród kierowców marka stworzona w 1990 roku przez znanego producenta Shanghai Huayi Company. Poza Azją firma znana jest przede wszystkim kierowcom w Ameryce Północnej, gdzie obecna jest już od 1992 roku. Firma słynie z tworzenia wysokiej jakości ogumienia ekonomicznego dla samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Jest chińskim liderem dystrybucji opon TBR i OTR.

Produkty marki podlegają szeroko zakrojonym testom wytrzymałości materiału. Samochody przewożące dużą ilość towaru muszą mieć zapewnioną ponadprzeciętną trwałość i niezawodność. Firma od lat udoskonala bieżniki i mieszanki tak, by gwarantowały pewność niezależnie od ładunku i terenu. Badają i dostosowują do potrzeb rynku maksymalne obciążenia i opory toczenia, starając się znaleźć złoty środek między trwałością, ekonomią a atrakcyjną ceną.

Modele Double Coin cechują zminimalizowany hałas i zniwelowane drgania, bez wpływu na funkcjonalność i trwałość ogumienia. Są niezwykle odporne na zjawiska atmosferyczne i środowiskowe, takie jak: ciepło, mróz, nacisk, ciężar czy zmiany ciśnienia.

Opony Double Coin na sezon zimowy