Menu

Opony Dmack

Ocena producenta
4,1
na podstawie 3 opinii
Popularne rozmiary:
Dmack 205/55 R16Dmack 195/65 R15Dmack 225/45 R17Dmack 175/65 R14Dmack 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Marka DMACK to drugi, koło koncernu Michelin, czołowy autoryzowany dostawca ogumienia sportowego do Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Założona w 2009 roku firma ma olbrzymi wpływ na kształt i rozwój współczesnego świata sportu motoryzacyjnego.

Opony przetestowane przez rajdowców na lodzie, żwirze, asfalcie i wodzie, są świetnym wyborem dla kierowców, którzy cenią sobie dynamiczną jazdę. Nauczona zwyciężać marka DMACK nie akceptuje półśrodków, oferując swoim klientom wysoką jakość i sportowe osiągi na każdą nawierzchnię.

Koncern jest przykładem idealnej synergii między brytyjską technologią i doświadczeniem motoryzacyjnym a chińskim perfekcjonizmem przemysłowym. Projektowane i optymalizowane w Carlisle w Anglii opony, produkowane są w ultranowoczesnych zakładach korzystających z umiejętności czołowych azjatyckich inżynierów.

Opony DMACK to sportowe rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą poczuć pełną moc swoich samochodów niezależnie od terenu. Przetestowane w WRC ogumienie spełni Twoje wymagania i pozwoli rozkoszować się dynamiczną i bezproblemową jazdą.

Opony Dmack na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA