Menu

Opony Dmack

Ocena producenta
4,1
na podstawie 3 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
Dmack 225/45 R17Dmack 195/50 R15Dmack 225/40 R18Dmack 235/40 R18Dmack 295/30 R19 Rozwiń listę marek Zwiń listę marek
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Marka DMACK to drugi, koło koncernu Michelin, czołowy autoryzowany dostawca ogumienia sportowego do Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Założona w 2009 roku firma ma olbrzymi wpływ na kształt i rozwój współczesnego świata sportu motoryzacyjnego.

Opony przetestowane przez rajdowców na lodzie, żwirze, asfalcie i wodzie, są świetnym wyborem dla kierowców, którzy cenią sobie dynamiczną jazdę. Nauczona zwyciężać marka DMACK nie akceptuje półśrodków, oferując swoim klientom wysoką jakość i sportowe osiągi na każdą nawierzchnię.

Koncern jest przykładem idealnej synergii między brytyjską technologią i doświadczeniem motoryzacyjnym a chińskim perfekcjonizmem przemysłowym. Projektowane i optymalizowane w Carlisle w Anglii opony, produkowane są w ultranowoczesnych zakładach korzystających z umiejętności czołowych azjatyckich inżynierów.

Opony DMACK to sportowe rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą poczuć pełną moc swoich samochodów niezależnie od terenu. Przetestowane w WRC ogumienie spełni Twoje wymagania i pozwoli rozkoszować się dynamiczną i bezproblemową jazdą.

Opony Dmack na sezon letni

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Dmack. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Akct 4,4

    Dmack Trackday

    dobra opona, jak dla mnie wystarcza żeby raz na jakiś czas pojechać na kjs Więcej >