Opony Dmack

Opony Dmack

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Popularne rozmiary
205/55 R16 195/65 R15 225/45 R17 175/65 R14 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów
Aktualnie w naszych magazynach brak opon Dmack,
ale możemy zaoferować produkty ponad 100 innych producentów opon.
Wybierz rozmiar i zobacz opony
Marka DMACK to drugi, koło koncernu Michelin, czołowy autoryzowany dostawca ogumienia sportowego do Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Założona w 2009 roku firma ma olbrzymi wpływ na kształt i rozwój współczesnego świata sportu motoryzacyjnego.

Opony przetestowane przez rajdowców na lodzie, żwirze, asfalcie i wodzie, są świetnym wyborem dla kierowców, którzy cenią sobie dynamiczną jazdę. Nauczona zwyciężać marka DMACK nie akceptuje półśrodków, oferując swoim klientom wysoką jakość i sportowe osiągi na każdą nawierzchnię.

Koncern jest przykładem idealnej synergii między brytyjską technologią i doświadczeniem motoryzacyjnym a chińskim perfekcjonizmem przemysłowym. Projektowane i optymalizowane w Carlisle w Anglii opony, produkowane są w ultranowoczesnych zakładach korzystających z umiejętności czołowych azjatyckich inżynierów.

Opony DMACK to sportowe rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą poczuć pełną moc swoich samochodów niezależnie od terenu. Przetestowane w WRC ogumienie spełni Twoje wymagania i pozwoli rozkoszować się dynamiczną i bezproblemową jazdą.