Menu

Opony Delium

Popularne rozmiary:
Delium 205/55 R16Delium 195/65 R15Delium 225/45 R17Delium 175/65 R14Delium 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Marka Delium jest częścią indonezyjskiego producenta Karet Deli, który specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opon sportowych (UHP), dostawczych, terenowych oraz High Performance (HP).

Założony w 1956 roku koncern początkowo zajmował się wytwarzaniem obuwia rekreacyjnego. W latach 70-tych rozpoczął produkcję ogumienia samochodowego. Dziś składa się z trzech, niezależnych marek Deli, Delium i Swallow.

Produkty firmy przeznaczone są na specyficzne rynki wymagające odporności na duże obciążenia i wysokiej trwałości. Delium to przede wszystkim opony terenowe do zadań specjalnych, charakteryzujące się świetną absorpcją nierówności oraz sprawnym odprowadzaniem błota i wody.

Delium to doskonały wybór dla kierowców, którzy chcą czuć pewność jazdy, niezależnie od pokonywanych tras czy mocy silnika. Koncern produkuje również opony rajdowe, które sprawdzają się w trakcie wyścigów rallycrossowych i off-roadowych.

Hasłem marki jest „Symbioza z drogą” i to właśnie ją oferują swoim klientom. Ogumienie idealnie dostosowane do każdej trasy, nawierzchni i warunków. Oferują opony nie tyle jeżdżące po drodze, a będące jej integralną częścią.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom