Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Continental 315/25 R23

Nie znaleźliśmy produktów odpowiadających wybranym przez Ciebie kryteriom. Zmień kryteria wyszukiwania lub skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Zadzwoń lub napisz. Dziś pracujemy w godzinach 8-20.

52 341 88 00

52 586 28 00

Koszt połączenia wg taryfy operatora.

Czat z doradcą
Poproś o kontakt
Napisz do nas
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Continental

Opony Continental łączą w sobie lata tradycji i najnowsze dostępne technologie. Opony tej marki dostępne są w Polsce od wielu lat i cały czas cieszą się wielkim uznaniem kierowców. Swoją popularność zawdzięczają najwyższej jakości wykonania i wyjątkowej trwałości. Opony Continental charakteryzują się doskonałymi osiągami w każdych warunkach, jakie można spotkać na drodze. Jazda na oponach tej niemieckiej marki to bezpieczeństwo i komfort. W swoim szerokim katalogu posiadamy opony Continental przeznaczone do różnych typów samochodów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Opony 315/25 R23

Opona o rozmiarze 315/25 R23 skierowana jest do specjalnych modeli samochodów sportowych o dużej mocy. Pierwsza wyróżniona w rozmiarze liczba to oznaczenie szerokości opony wyrażane w milimetrach. Druga wartość wyrażana jest w procentach i oznacza wysokość profilu opony (25% z 315 milimetrów). Ostatnia umieszczona w rozmiarze wartość to oznaczenie wyrażane w calach, które mówi o tym, jaka felga (o jakiej średnicy) musi być założona na oponę w rozmiarze 315/25 R23. Umieszczona obok średnicy litera R oznacza, że producent opony wykorzystał przy jej tworzeniu radialną konstrukcję opony. Nasza oferta opon w rozmiarze 315/25 R23 jest dla Ciebie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!