Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Continental 185/75 R14

Klasa premium
5,3

52 opinie

Możliwość montażu w serwisie

Continental ContiVanContact 100 185/75 R14 102/100 R C
Wideo

Cena katalogowa 718

509 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Dostawa 8 dni roboczych
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Continental

Opony Continental łączą w sobie lata tradycji i najnowsze dostępne technologie. Opony tej marki dostępne są w Polsce od wielu lat i cały czas cieszą się wielkim uznaniem kierowców. Swoją popularność zawdzięczają najwyższej jakości wykonania i wyjątkowej trwałości. Opony Continental charakteryzują się doskonałymi osiągami w każdych warunkach, jakie można spotkać na drodze. Jazda na oponach tej niemieckiej marki to bezpieczeństwo i komfort. W swoim szerokim katalogu posiadamy opony Continental przeznaczone do różnych typów samochodów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Opony 185/75 R14

Opony 185/75 R14 przeznaczone są do średnich i kompaktowych samochodów osobowych oraz aut dostawczych. Rozmiar opony znajduje się na jej boku przy innych oznaczeniach. Pierwsza liczba w rozmiarze opony 185/75 R14 to jej szerokość, czyli w tym przypadku 185 milimetrów. Za pomocą drugiej liczby w rozmiarze przedstawiony jest stosunek procentowy wysokości profilu opony do jej szerokości (tutaj 75% ze 185 mm). Trzecia liczba to z kolei podany w calach rozmiar felgi, na jaką powinna być montowana opona 185/75 R14. Litera „R” oznacza konstrukcję radialną opony. Przedstawiamy ofertę opon 185/75 R14 w naszym sklepie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!