Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Bridgestone 275/60 R18

Klasa premium
4,8

16 opinii

Możliwość montażu w serwisie

Bridgestone H/T 684 275/60 R18 113 H
Wideo

Cena katalogowa 1 911

1 012 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Dostawa 6-7 dni roboczych
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Bridgestone

Opony Bridgestone są produkowane przez jeden z największych koncernów w branży. Jest to japońska firma, która powstała w 1931 roku w mieście Kurume. Opony Bridgestone przez kilka sezonów były użytkowane w bolidach Formuły 1. Takim zaufaniem są obdarza tylko te produkty, które charakteryzują się najlepszą jakością. Opony marki są produkowane w oparciu o najnowocześniejsze dostępne technologie. Jazda na oponach Bridgestone to bezpieczeństwo w zróżnicowanych warunkach spotykanych na drodze i wyjątkowy komfort. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opon marki w naszym sklepie.

Opony 275/60 R18

Opony w rozmiarze 275/60 R18 zakładane są w samochodach typu SUV, terenowych i z napędem na cztery koła. Pierwsza wartość z rozmiaru to wyznaczona w milimetrach szerokość opony. Kolejna liczba dotyczy już wysokości profilu opony, która wynosi tutaj 60% z 275 mm szerokości. Litera R informuje, że budowa opony opiera się na konstrukcji radialnej. Liczba 18 na końcu oznaczenia rozmiaru to określenie w calach średnicy felgi, która może być montowana z oponami w rozmiarze 275/60 R18. Bogatą ofertę opon w rozmiarze 275/60 R18 znajdziesz na naszej stronie internetowej. Sprawdź opinie o produktach i wybierz coś dla siebie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!