Filtry (1)
Resetuj

Opony samochodowe

Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Opony Bridgestone 255/55 R17

Klasa premium Homologacja Mercedes
4,5

9 opinii

Możliwość montażu w serwisie

Bridgestone Dueler 400 255/55 R17 104 V MO
Wideo

Cena katalogowa 1 557

948 szt.

Darmowa dostawa

Kup
Dostawa 10 dni roboczych
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Bridgestone

Opony Bridgestone są produkowane przez jeden z największych koncernów w branży. Jest to japońska firma, która powstała w 1931 roku w mieście Kurume. Opony Bridgestone przez kilka sezonów były użytkowane w bolidach Formuły 1. Takim zaufaniem są obdarza tylko te produkty, które charakteryzują się najlepszą jakością. Opony marki są produkowane w oparciu o najnowocześniejsze dostępne technologie. Jazda na oponach Bridgestone to bezpieczeństwo w zróżnicowanych warunkach spotykanych na drodze i wyjątkowy komfort. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opon marki w naszym sklepie.

Opony 255/55 R17

Opony w rozmiarze 255/55 R17 przeznaczone są do użytku w samochodach typu SUV oraz z napędem na cztery koła. Liczba 255 to wyznaczona w milimetrach szerokość opony. Kolejna wartość to określona w procentach wysokość profilu opony, która równa jest ostatecznie 55% z 255 mm szerokości. Litera R w rozmiarze to informacja, że opona produkowana jest na bazie konstrukcji radialnej. Umieszczona na końcu liczba 17 to wyznaczenie w calach dokładnej średnicy felgi, która może być montowana razem z oponą w rozmiarze 255/55 R17. Zajrzyj do naszej oferty opon w rozmiarze 255/55 R17 i wybierz model dla siebie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!