Menu

Opony BlackLion

Ocena producenta
4,6
na podstawie 3 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

"Zdobyć zaufanie klientów jako wartościowy partner podróży" - to hasło, które przyświeca wszystkim działaniom marki BlackLion. Dystrybuowana przez znanego amerykańskiego producenta Husky Tire, chińska marka stanowi idealną synergię między nowoczesnymi rozwiązaniami designerskimi a zaletami rynku opon budżetowych.

Sprzedawane w ponad 40 krajach na świecie, modele BlackLion projektowane są przed zespół inżynierów mających wiedzę i doświadczanie wyniesione z pracy u liderów światowego rynku ogumienia. BlackLion prowadzi również szeroko zakrojone działania na amerykańskich uniwersytetach, zatrudniając obiecujących absolwentów. Zapewnia im środki i możliwości do opracowywania nowych rozwiązań i ciągłego rozwijania jakości produktów koncernu.

Jakość, zaufanie i wsparcie - trzy cechy, które są celem i drogą dla producenta. Pragnie on budować z odbiorcą więź, nie jako sprzedawca, a jako partner w codziennej podróży.

Opony BlackLion na sezon letni

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach BlackLion. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Macieja74 4,8

    BlackLion BH15

    Opony warte polecenia użytkownikom którzy lubią szybką jazdę. Odporne na niespodzianki, czy to asfalt, czy droga szutrowa lub piaszczysta. Więcej >
  • Felix 4,3

    BlackLion BU66

    jestem pozytywnie zaskoczony jakością w tej cenie, założone na tylnej osi, po przejechaniu 4 tys km wszystko ok. Więcej >