Menu

Opony Aplus

Ocena producenta
4,2
na podstawie 2 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Popularne rozmiary:
Aplus 205/55 R16Aplus 195/65 R15Aplus 225/45 R17Aplus 175/65 R14Aplus 185/65 R15 Rozwiń listę marek Zwiń listę marek
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Aplus to marka opon ekonomicznych, należąca do znanego chińskiego producenta Shandong Hauhua Tire Co. Założona w 2013 roku firma wniosła nowe, świeże spojrzenie na rynek modeli budżetowych. Wyroby koncernu wyróżniają: dobra jakość i profesjonalne wykończenie połączone z nowoczesnym designem.

Produkty marki dostosowane są do wymagań rynku europejskiego. Posiadają międzynarodowe certyfikaty jakościowe. Koncern produkuje opony sezonowe oraz całoroczne dla samochodów osobowych, aut z napędem na cztery koła, lekkich dostawczych i ciężarowych.

Marka uważana jest za jedną z najbardziej rozwojowych z rynku azjatyckiego. Wielu kierowców przekonało się już o dobrej jakości i wysokich parametrach, a przystępne ceny i trwałość produktów pozwalają cieszyć się z pełni osiągów przez długi czas. Wciąż rozwijająca się oferta i katalog firmy pozwalają wybrać optymalne rozwiązanie dla naszego samochodu. Produkty Aplus stanowią świetną alternatywę dla popularnych marek ekonomicznych.

Opony Aplus na sezon zimowy

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Aplus. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Chudy sołtys 4,2

    Aplus A606

    Opona dobra jak na oponę budżetowa pod każdym względem. Trochę ją słychać. Więcej >