Menu

Opony Aoteli

Ocena producenta
6,0
na podstawie 1 opinii
Popularne rozmiary:
Aoteli 205/55 R16Aoteli 195/65 R15Aoteli 225/45 R17Aoteli 175/65 R14Aoteli 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Aoteli to jeden z najbardziej szanowanych na świecie azjatyckich producentów ogumienia ekonomicznego. Koncern mający swoją siedzibę w Chinach od 2002 roku dostarcza na wszystkie rynki ponad 6 milionów opon rocznie. Stanowi świetną alternatywę dla ekonomicznych marek europejskich, oferując dobrej jakości ogumienie w cenach przystępnych dla każdego kierowcy.

Marka należy do jednego z największych w Chinach koncernów — Shengtai Group Co, którego produkty stały się wyznacznikiem jakości dobrego ogumienia ekonomicznego. Koncern przy tworzeniu modelu korzysta z najnowocześniejszego sprzętu pochodzenia niemieckiego, japońskiego i holenderskiego. Zaawansowany proces produkcyjny ma na celu dostosować towar do potrzeb rynków zagranicznych. Do Europy trafiają tylko opony spełniające rygorystyczne regulacje unijne.

Misją firmy jest dostarczać wysokiej jakości ogumienie kierowcom na całym świecie. Produkty mają być pewne, bezpieczne i wykonane z dobrych surowców, a przy tym cena ma być przystępna dla wszystkich. Jest to ekonomiczna marka znanego koncernu Shengtai, którego wpływ można odczuć już po pierwszych przejechanych kilometrach.

Opony Aoteli na sezon zimowy

Opony Aoteli na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom