Opony Aoteli

Opony Aoteli

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
265/70 R16 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów
Nowość Szukaj opon wg zdjęcia lub wybierz auto:

W naszej ofercie posiadamy 1 model opon Aoteli
w cenie od 443 do 443 złotych.

Opony 4x4 Aoteli

Aoteli Ecosaver

Zbieramy opinie.

Od 443 szt.
Aoteli to jeden z najbardziej szanowanych na świecie azjatyckich producentów ogumienia ekonomicznego. Koncern mający swoją siedzibę w Chinach od 2002 roku dostarcza na wszystkie rynki ponad 6 milionów opon rocznie. Stanowi świetną alternatywę dla ekonomicznych marek europejskich, oferując dobrej jakości ogumienie w cenach przystępnych dla każdego kierowcy.

Marka należy do jednego z największych w Chinach koncernów — Shengtai Group Co, którego produkty stały się wyznacznikiem jakości dobrego ogumienia ekonomicznego. Koncern przy tworzeniu modelu korzysta z najnowocześniejszego sprzętu pochodzenia niemieckiego, japońskiego i holenderskiego. Zaawansowany proces produkcyjny ma na celu dostosować towar do potrzeb rynków zagranicznych. Do Europy trafiają tylko opony spełniające rygorystyczne regulacje unijne.

Misją firmy jest dostarczać wysokiej jakości ogumienie kierowcom na całym świecie. Produkty mają być pewne, bezpieczne i wykonane z dobrych surowców, a przy tym cena ma być przystępna dla wszystkich. Jest to ekonomiczna marka znanego koncernu Shengtai, którego wpływ można odczuć już po pierwszych przejechanych kilometrach.
Opinie o oponach Aoteli
100% klientów
zadowolonych z zakupu opon tej marki
100%
Ocena łączna
5,0/5
1 ocen