Opony Aeolus

Opony Aeolus

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
205/55 R16 195/65 R15 225/45 R17 205/60 R16 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów
Nowość Szukaj opon wg zdjęcia lub wybierz auto:
Aktualnie w naszych magazynach brak opon Aeolus,
ale możemy zaoferować produkty ponad 100 innych producentów opon.
Wybierz rozmiar i zobacz opony
Aeolus to jeden z największych chińskich koncernów zajmujących się produkcją wysokiej jakości opon ekonomicznych. Firma swoją siedzibę ma w prowincji Henan w samym sercu Chin, w urokliwym mieście Jiaozuo. Znajdująca się na powierzchni ponad 1,3 kilometra kwadratowego fabryka jest wzorowym przykładem nowoczesnego i ekologicznego zakładu produkcyjnego.

Aeolus posiada zaawansowany dział badań i rozwoju, który nie tylko skoncentrowany jest na tworzeniu wysokojakościowych i zaawansowanych technologicznie produktów, lecz także dba o środowisko naturalne.

Jedną z przewodnich myśli koncernu jest „Opony Aeolus to ochrona środowiska, ekologia i zrównoważona przyszłość". I nie są to słowa rzucane na wiatr.

Nowoczesny zakład w Jiaozuo charakteryzuje się niskim zużyciem energii i minimalną emisją hałasu. Do produkcji opon na rynek europejski stosowane są tylko surowce spełniające warunki unijnych regulacji środowiskowych. Pozytywny wpływ produktów marki Aeolus potwierdzają także niezależne testy, które co roku przyznają im wysokie noty w kategoriach emisji hałasu i CO2.

Bazująca na ponad 50-letnim doświadczeniu firma jest jednym z największych światowych dostawców ogumienia. Sprzedała już miliony opon na wszystkie kontynenty, dbając, by były one dostosowane do wymagań i potrzeb konkretnego rynku. Znajdujące się w Niemczech Europejskie Centrum Handlowe jest jednym z najlepiej zarządzanych na Starym Kontynencie. Aeolus dostarcza wysokiej jakości ogumienie do większości rodzajów pojazdów: samochodów osobowych, typu SUV, dostawczych, ciężarowych i maszyn rolniczych.

Ich prostą, ale niezwykle trafną dewizą jest: Po prostu produkować dobre opony. Dla każdego!