Menu

Opony Aeolus

Ocena producenta
3,4
na podstawie 65 opinii
Popularne rozmiary:
Aeolus 205/55 R16Aeolus 195/65 R15Aeolus 215/55 R16Aeolus 205/40 R17Aeolus 205/65 R16 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Aeolus to jeden z największych chińskich koncernów zajmujących się produkcją wysokiej jakości opon ekonomicznych. Firma swoją siedzibę ma w prowincji Henan w samym sercu Chin, w urokliwym mieście Jiaozuo. Znajdująca się na powierzchni ponad 1,3 kilometra kwadratowego fabryka jest wzorowym przykładem nowoczesnego i ekologicznego zakładu produkcyjnego.

Aeolus posiada zaawansowany dział badań i rozwoju, który nie tylko skoncentrowany jest na tworzeniu wysokojakościowych i zaawansowanych technologicznie produktów, lecz także dba o środowisko naturalne.

Jedną z przewodnich myśli koncernu jest „Opony Aeolus to ochrona środowiska, ekologia i zrównoważona przyszłość". I nie są to słowa rzucane na wiatr.

Nowoczesny zakład w Jiaozuo charakteryzuje się niskim zużyciem energii i minimalną emisją hałasu. Do produkcji opon na rynek europejski stosowane są tylko surowce spełniające warunki unijnych regulacji środowiskowych. Pozytywny wpływ produktów marki Aeolus potwierdzają także niezależne testy, które co roku przyznają im wysokie noty w kategoriach emisji hałasu i CO2.

Bazująca na ponad 50-letnim doświadczeniu firma jest jednym z największych światowych dostawców ogumienia. Sprzedała już miliony opon na wszystkie kontynenty, dbając, by były one dostosowane do wymagań i potrzeb konkretnego rynku. Znajdujące się w Niemczech Europejskie Centrum Handlowe jest jednym z najlepiej zarządzanych na Starym Kontynencie. Aeolus dostarcza wysokiej jakości ogumienie do większości rodzajów pojazdów: samochodów osobowych, typu SUV, dostawczych, ciężarowych i maszyn rolniczych.

Ich prostą, ale niezwykle trafną dewizą jest: Po prostu produkować dobre opony. Dla każdego!

Opony Aeolus na sezon letni

Całoroczne opony Aeolus

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA