Opony samochodowe
Filtry

Łańcuchy śniegowe

Łańcuchy śniegowe

Zastosuj

Szukaj łańcuchów

Łańcuchy śniegowe Maggi Catene

1 model łańcucha w rozmiarze 205/55 R16

Maggi Catene Trak Auto 210

 • 210
 • Osobowe
Zapytaj o dostępność
Cena za komplet (1. oś)
1 059 kpl.
Kup
Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

MAGGI GROUP – Twórcą marki jest rodzina Maggi. Firma powstała we Włoszech w 1925 roku. Od tego momentu notowała ciągły rozwój, by w końcu stać się jednym z najbardziej perspektywicznych i nowoczesnych przedsiębiorstw z branży łańcuchowej w całej Unii Europejskiej.

Priorytetem MAGGI GROUP jest stałe zaangażowanie w dziedzinie badań i innowacji. Włoska firma słynie z ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych i ulepszania już działających. Firma jest bardzo zintegrowana, działa w oparciu o wysokie standardy produkcji. Oznacza to, że jej produkty pochodzące z różnych fabryk niczym się nie różnią. Taka polityka w połączeniu z doświadczeniem z wielu branż pozwala na wprowadzanie przez firmę ciągłe wprowadzanie na rynek produktów najwyższej jakości, które są unikalne pod względem wydajności, funkcjonalności i niezawodności.

Łańcuchy śniegowe MAGGI zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa na oblodzonych i zaśnieżonych nawierzchniach. Z łańcuchami firmy MAGGI można pewnie czuć się w zimowych warunkach. Produkty włoskiej firmy charakteryzują się wygodnym montażem i użytkowaniem. Produkty firmy Maggi Group są z powodzeniem stosowane i cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!