Pracuj w Oponeo

Felgi do Daewoo Cielo

Sprawdź rozmiar felg do Daewoo Cielo i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Daewoo

Cielo

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Daewoo Cielo

Daewoo Cielo, znany na niektórych rynkach jako Daewoo Nexia, był produkowany w różnych latach zależnych od rynku, np. egzemplarze na rynek polski powstały w latach 1995-1998, podczas gdy warianty na Rumunię – od 1996 do 2006 roku. Model ten, jako przedstawiciel klasy kompaktowych aut osobowych z segmentu C, był oferowany w różnych wariantach nadwozia, w tym jako sedan, hatchback oraz kombi, co czyniło go atrakcyjnym wyborem dla szerokiego spektrum klientów. Samochód ten pod nazwą Cielo występował wyłącznie na rynku indyjskim, australijskim i rumuńskim, wszędzie indziej natomiast jako Daewoo Nexia bądź Daewoo Heaven (w kilku krajach Ameryki Południowej). Klienci mieli do wyboru wyłącznie benzynowe silniki, z których najmocniejsza wersja generowała do 95 KM, jak i w trzech wersjach wyposażeniowych – GLX, GLE oraz GL. Napęd przekazywany był wyłącznie na przednie koła za pośrednictwem skrzyni manualnej oraz automatycznej. Mimo iż Cielo nie było technologicznym przełomem, jego przystępna cena i solidna konstrukcja zdobyły uznanie na wielu rynkach.

Felgi Daewoo Cielo – charakterystyka i ogólne informacje

Oferujemy felgi do Daewoo Cielo w wielu stylach, od eleganckich i stonowanych po dynamiczne i ekstrawaganckie, różniące się kolorami, wykończeniem i rodzajem. Wszystkie łączy jednak wysoka jakość, zapewniana przez najlepszych producentów na rynku.

Najważniejsze parametry felg do Daewoo Cielo

Oferowane przez nas felgi do Daewoo Cielo mają wszystkie parametry, takie jak średnica, szerokość, offset i rozstaw śrub, zgodne z wymogami tego południowokoreańskiego producenta. Ich instalacja nie wymaga żadnych modyfikacji.

Jaka jest średnica felg w Daewoo Cielo?

Eleganckie felgi do Daewoo Cielo nie tylko poprawią estetykę Twojego auta, ale również mogą stanowić jego wizytówkę. W przypadku Daewoo Cielo felgi muszą mieć średnicę równą 14” – wszelkie odstępstwa od tej wartości mogą grozić brakiem możliwości montażu felgi lub zagrożeniami związanymi z jej eksploatacją.

Jaki jest rozstaw śrub w Daewoo Cielo?

Dokładny rozstaw śrub gwarantuje, że felgi są właściwie przykręcone do piast kół, co jest niezbędne dla zachowania odpowiedniej równowagi i stabilności pojazdu podczas jazdy. W felgach aluminiowych do Daewoo Cielo wartość rozstawu powinna wynosić 5x114.

Jaka jest szerokość felg w Daewoo Cielo?

Przekraczanie zalecanej szerokości felgi może prowadzić do niepożądanych zmian w prowadzeniu auta i utraty jego stabilności, co z kolei może zwiększać ryzyko pogorszonej kontroli nad nim, szczególnie podczas jazdy w trudnych warunkach drogowych. W przypadku Daewoo Cielo felgi aluminiowe muszą mieć szerokość mieszczącą się w wąskim przedziale 5,5-6”.

Jakie jest ET felgi w Daewoo Cielo?

ET, czyli offset felgi do Daewoo Cielo, jest niezmiernie ważny dla prawidłowego dopasowania koła do architektury tego auta. Zakres odpowiedniego odsadzenia jest dość wąski, obejmuje bowiem przedział 35-38.

Felgi aluminiowe

Felgi stalowe

Osoby jeżdżące autem Daewoo Cielo najczęściej wybierają:

BBS CH-R Anthrazit

Zbieramy opinie.

ATS Classic

Zbieramy opinie.