Pracuj w Oponeo

Felgi do BMW Alpina Roadster

Sprawdź rozmiar felg do BMW Alpina Roadster i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

BMW Alpina

Roadster

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

BMW Alpina Roadster

BMW Alpina Roadster to samochód oparty na BMW Z4, który łączy w sobie klasyczną elegancję roadsterów z niezrównanymi osiągami i luksusem, za który Alpina jest znana na rynku wielbicieli motoryzacji. Model ten, przeznaczony głównie dla entuzjastów motoryzacji, którzy pragną połączenia otwartej przestrzeni i wiatru we włosach z precyzją oraz dynamiką sportowej jazdy. Alpina Roadster została bowiem wyposażona w sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,4 l, który generuje aż 300 KM mocy, co pozwala na rozwinięcie prędkości 100 km/h już w 5,3 sekundy. Auto zachwyca swoją zgrabną linią nadwozia i małymi detalami, które sprawiają, że każda podróż staje się wyjątkowym doświadczeniem. Limitowana seria dodatkowo podkreśla ekskluzywny charakter tego pojazdu. Moc jest przenoszona wyłącznie na tylne koła za pomocą manualnej, sześciobiegowej skrzyni biegów. W naszym sklepie oferujemy zupełnie różne felgi aluminiowe do Alpiny Roadster. Przejrzyj je i zamów już dziś wariant idealny dla siebie!

Różnorodne felgi BMW Alpina Roadster – musisz je zobaczyć!

W naszym asortymencie znajdują się felgi aluminiowe do Alpiny Roadster różnego typu, w tym modele strukturalne, szprychowe czy wieloramienne. Ponadto oferujemy obręcze w różnych wykończeniach i kolorach, zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach. Dzięki temu z łatwością znajdziesz wśród nich felgi do Alpiny Roadster idealne dla siebie.

Najważniejsze parametry felg do BMW Alpina Roadster

Oferujemy felgi do Alpiny Roadster, które dokładnie odpowiadają specyfikacjom tego producenta samochodu, w tym dotyczących średnicy, szerokości, ET i rozstawu śrub, co gwarantuje ich perfekcyjne dopasowanie. Dzięki temu zarówno ich zakup, jak i sam montaż oraz dopasowanie do auta, nie wymaga żadnych modyfikacji technicznych.

Jaka jest średnica felg w BMW Alpina Roadster?

Parametr średnicy felgi do Alpiny Roadster w calach ma znaczący wpływ na wygląd zewnętrzny samochodu, umożliwiając właścicielom personalizację pojazdu. Inwestycja w felgi o większej średnicy nie tylko uatrakcyjnia pojazd, ale również może poprawić niektóre z jego właściwości jezdnych, jak przyczepność czy sterowność. Mniejsze natomiast mogą zapewniać większy komfort podróży. W przypadku Alpiny Roadster felgi aluminiowe powinny mieć średnicę od 18 do 20".

Jaki jest rozstaw śrub w BMW Alpina Roadster?

Dwa parametry definiujące rozstaw śrub, czyli ilość otworów na śruby i średnica okręgu, na którym są rozmieszczone, są niezbędne do właściwego montażu obręczy na piastę. Do Alpiny Roadster felgi powinny mieć ten parametr równy 5x120, czyli dokładnie tak, jak w oryginalnym BMW.

Jaka jest szerokość felg w BMW Alpina Roadster?

Szerokość opony, podawana w calach, mierzy przestrzeń od zewnętrznego rantu do wewnętrznego, i ma bezpośredni wpływ na możliwość prawidłowego montażu opony na felgę aluminiową do Alpiny Roadster. Wartość powinna wynosić od 8 do 10" – jest to zakres homologowany przez producenta.

Jakie jest ET felgi w BMW Alpina Roadster?

Wartość ET wskazuje, jak głęboko w nadkolu umieszczona będzie felga do Alpiny Roadster, co jest kluczowe dla zachowania prawidłowej geometrii kół samochodu. Dla auta tej niemieckiej marki w pełni kompatybilne są parametry od 20 do 40.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do BMW Alpina Roadster

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do BMW Alpina Roadster

Osoby jeżdżące autem BMW Alpina Roadster najczęściej wybierają: