Pracuj w Oponeo

Felgi do Alpine A110

Sprawdź rozmiar felg do Alpine A110 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Alpine

A110

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Alpine A110

Alpine A110 to lekki sportowy samochód, który został zaprezentowany w nowej odsłonie przez francuską markę Alpine (część Grupy Renault) w 2017 roku, jako reaktywacja słynnego modelu z lat 60. i 70. Ten niewielki sportowy bolid waży jedynie około 1100 kg i stanowi bezpośrednią konkurencję dla Alfy Romeo 4C, z którą łączy ją poza wagą także moc wynosząca 252 KM. A110 jest hołdem dla swojego poprzednika z zachowaniem klasycznego designu i skupieniem na niskiej wadze, sprawności, efektywności układu przeniesienia napędu oraz przyjemności czerpanej z jazdy. Dzięki zastosowaniu nadwozia z aluminium i turbodoładowanego silnika o dużym momencie obrotowym – aż 320 Nm – auto ze zwinnością pokonuje najostrzejsze zakręty i szykany. A110 oferuje imponujące osiągi przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej efektywności. Duże znaczenie na jego prowadzenie mają felgi. Do Alpine A110 oferujemy setki wzorów – wybierz idealny dla siebie i zamów już dziś!

Jakie felgi Alpine A110 proponujemy?

Nasze felgi do Alpine A110 odznaczają się wyjątkową jakością, dlatego stanowią gwarancję nie tylko estetycznego wyglądu Twojego pojazdu, ale także jego bezpieczeństwa i trwałości liczonej w wielu tysiącach pokonanych kilometrów. Oferujemy szeroki wybór zarówno wzorów, od subtelnych i eleganckich po bardziej wyraziste oraz sportowe, jak i odcieni – od jasnych, poprzez ciemne, na kolorowych kończąc. Każda felga aluminiowa do Alpine A110 została wybrana przez naszych ekspertów z myślą o spełnieniu wysokich standardów naszych klientów, gwarantując zadowolenie z zakupu.

Najważniejsze parametry felg do Alpine A110

W naszym sklepie znajdziesz felgi aluminiowe do Alpine A110, które ściśle odpowiadają oryginalnym wytycznym producenta odnośnie średnicy, szerokości oraz offsetu. Dzięki tak precyzyjnemu dopasowaniu zapewniamy, że montaż każdego dostępnego modelu będzie prosty i bezpieczny, a koła doskonale uzupełnią zarówno wygląd, jak i dynamikę jazdy pojazdu. Wszystkie obręcze do Alpine A110 są także lekkie, a tym samym – poprawią właściwości jezdne Twojego auta.

Jaka jest średnica felg w Alpine A110?

Wybierając średnicę felgi do Alpine A110, ważne jest, by dopasować ją do charakteru i potrzeb użytkowania samochodu. Zalecane przez producenta rozmiary mieszczą się w zakresie od 17" do 18", ponieważ wtedy pozwalają na uzyskanie równowagi między wyglądem a komfortem jazdy. Wszystkie modele świetnie uzupełniają zgrabną i dynamiczną sylwetkę tego auta, a dzięki temu, że są zgodne z wytycznymi francuskiej marki, nie wymagają żadnych modyfikacji przy instalacji.

Jaki jest rozstaw śrub w Alpine A110?

Rozstaw śrub w felgach do Alpine A110 jest niezmiennym parametrem, który musi być dokładnie dopasowany do wymogów tego pojazdu i wynosi, niezależnie od rocznika, zawsze 5x114,3. Dzięki temu wszystkie felgi aluminiowe do Alpine A110 są w pełni kompatybilne z pojazdami tej marki, co zapewnia łatwość montażu i doskonałe dopasowanie.

Jaka jest szerokość felg w Alpine A110?

Rekomendowana szerokość felgi do Alpine A110 wynosi od 7" do 9", co pozwala na użycie szerokiego zakresu opon i zapewnia prawidłowe dopasowanie. Wartość ta odpowiada za odległość od wewnętrznego do zewnętrznego rantu felgi.

Jakie jest ET felgi w Alpine A110?

ET określa, jak felga aluminiowa do Alpine A110 będzie się prezentować po zamontowaniu. Idealne wartości dla tego pojazdu wynoszą od 30 do 40, co zapewnia harmonijne współdziałanie koła z samochodem.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Alpine A110

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Alpine A110

Osoby jeżdżące autem Alpine A110 najczęściej wybierają: