Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

» Regulamin promocji

Szukaj opony wg rozmiaru

Sezon zimowy
Porównaj
Fulda KRISTALL MONTERO 3 195/65 R15 91 T
Dostępność:
Ponad 11 sztuk w magazynie
Dostawa gratis
Zamów teraz a otrzymasz w poniedziałek 01.06.2015
Ilość:
198 / szt.
Kup

Wyprodukowano: sierpień 2014 Prezentowana data produkcji jest przybliżona. Faktyczna data produkcji opon może się nieznacznie różnić.

Sezon zimowy
Porównaj
Bridgestone Blizzak LM32 195/65 R15 91 T
Dostępność:
Ponad 11 sztuk w magazynie
Dostawa gratis
Zamów teraz a otrzymasz w poniedziałek 01.06.2015
Ilość:
204 / szt.
Kup

Wyprodukowano: lipiec 2014 Prezentowana data produkcji jest przybliżona. Faktyczna data produkcji opon może się nieznacznie różnić.

Sezon zimowy
Porównaj
Goodyear Ultra Grip 9 195/65 R15 91 T
Dostępność:
Ponad 11 sztuk w magazynie
Dostawa gratis
Zamów teraz a otrzymasz w poniedziałek 01.06.2015
Ilość:
227 / szt.
Kup

Wyprodukowano: sierpień 2014 Prezentowana data produkcji jest przybliżona. Faktyczna data produkcji opon może się nieznacznie różnić.

Oponeo.pl

Oponeo.pl zajmuje się sprzedażą zarówno opon, jak i felg. Jesteśmy ogólnopolskim liderem sprzedaży opon i felg przez Internet. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż w wielu państwach europejskich. Na naszej stronie internetowej dowiedzą się Państwo więcej o historii i charakterze naszej firmy. W specjalnie skonstruowanej przez nas zakładce „Profil Klienta” znajdą Państwo informacje, które przydadzą się podczas korzystania z naszych usług, a także z promocji. W „Zasadach zakupów” udostępniamy Klientom dane, które usprawnią każdy zakup. Tutaj można sprawdzić jak odpowiednio złożyć zamówienie i ustrzec się przed nieprawidłowościami w przeprowadzaniu transakcji. Dla nas najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo Państwa zakupów, dlatego wszystkie przekazywane nam dane podczas transakcji są szyfrowane i całkowicie niedostępne dla osób trzecich. Oprócz sprzedaży zajmujemy się też budowaniem największej w Polsce bazy wiedzy o oponach, która zawiera ogromne ilości opinii kierowców o oponach. Jeśli mają Państwo problem z wyborem odpowiedniego wyposażenia, polecamy zasięgnąć porady u naszych fachowców, przeczytać opinie Użytkowników naszego portalu oraz prezentowane przez nas artykuły i wyniki testów.

Na naszej stronie internetowej znajduje się naprawdę bogata oferta produktów. Można wyszukiwać opony nie tylko ze względu na sezon, ale także pod względem producenta, czy modelu samochodu, do którego poszukujesz wyposażenia. Można też rozpocząć zakupy od poszukiwania opon według rozmiarów, które charakteryzują Państwa auto.
Oprócz standardowej oferty znajdziesz u nas również wiele ofert opon w promocyjnej cenie. Tak jak każda oferta, także promocje opon są przez nas systematycznie aktualizowane i dodawane są kolejne wyprzedaże. Codziennie oferujemy najnowsze produkty. W naszym akcjach wyprzedażowych znajdują się bardzo różnorodne produkty. Każda z nich pozwoli zaoszczędzić kwoty, które można potem wykorzystać w inny sposób. Zapewniamy, że wszystkie opony w promocji nadają się do użytku, nie są stare ani uszkodzone i są dobrej jakości.

Nie sprzedajemy opon starszych niż 18 miesięcy. Obok każdej opony w promocji załączona jest informacja o jej dostępności i terminie dostawy. Po umieszczeniu produktu w koszyku towar zostaje automatycznie rezerwowany. Dzięki temu jest gwaranca na to, że zarezerwowany produkt dotrze nawet w czasie najbardziej wzmożonych zakupów. Promocja opon jest sporządzana w taki sposób, aby każdy kierowca mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Dotyczy to produktów wszystkich klas, od premium aż po ekonomiczną. Nie przegapcie Państwo swojej okazji i regularnie sprawdzajcie aktualną ofertę wyprzedażową. Oprócz niskiej ceny, jak zawsze, gwarantujemy fachową obsługę oraz szybką (1 dzień roboczy) i darmową przesyłkę. Prezentowane przez nas okazje cenowe to najlepsze promocje na rynku.

Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze w szybki i prosty sposób nasi Klienci odbierają idealne wyposażenie, które dobrze sprawdzi się w samochodzie, i spełni Państwa oczekiwania. Zapewniamy najlepsze doradztwo i szybką realizację zamówienia. Każdego dnia jesteśmy w stanie wysłać aż 15 000 opon. Zamówione przez Państwa opony dostarczane są przez firmy, z którymi łączy nas długa współpraca i które mogą pochwalić się największym doświadczeniem w transporcie towarów. Dowóz w ciągu jednego dnia roboczego sprawia, że ryzyko uszkodzeń zamówionych produktów zmniejszone jest do minimum. Dodatkowo, przy zakupie opon oferujemy wygodną usługę dostawy wraz z montażem. Kupując opony można wybrać dla siebie opcję dostawy z montażem w wybranym przez siebie serwisie wulkanizacyjnym. Dzięki temu nie ma konieczności samodzielnie przewozić opon, a jedynie przyjechać w umówionym terminie do warsztatu, gdzie kupione przez Państwa produkty już czekają na montaż. Automatyczny kalendarz rezerwacji pozwala zamówić montaż opon w najbardziej odpowiednim dla siebie terminie. Do Państwa dyspozycji jest już ponad 680 warsztatów na terenie całej Polski. Każdy z nich oferuje profesjonalny i bezpieczny montaż oraz życzliwą obsługę. Życzymy Państwu udanych zakupów!