Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Kumho

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Kumho

Opony Kumho

Opony Kumho to koreańska marka, która cieszy się dużym uznaniem zarówno zwykłych kierowców, jak i wyczynowców. Kierowcy rajdowi i wyścigowi doceniają produkty marki przede wszystkim za doskonałe parametry jezdne i dużą żywotność. Opony Kumho pojawiały się w Rajdzie Paryż Dakar, wyścigach Formuły 3 i Daytona 24. Zaawansowane technologie ze sportów motorowych wykorzystywane są także w „cywilnych” oponach Kumho. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie stabilną i bezpieczną jazdę. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą opon Kumho w naszym sklepie.

Ranking opon letnich Kumho

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,6 1111160 (4 opinie)
opona letnia Ocena 5,4 1111140 (6 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (34 opinii)
opona letnia Ocena 5,1 1111110 (26 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 111110 (62 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 11111000 (5 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (2 opinie)
opona letnia Ocena 4,7 1111600 (21 opinii)
opona letnia Ocena 4,7 1111600 (9 opinii)
opona letnia Ocena 4,5 1111500 (1 opinia)

Ranking opon zimowych Kumho

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (24 opinii)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (10 opinii)
opona zimowa Ocena 4,6 1111600 (12 opinii)
opona zimowa Ocena 4,6 1111600 (4 opinie)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Kumho w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Kumho, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Kumho KW7400
  Kumho KW7400

  Kumho 7400 to opona klasy medium (średniej) przeznaczona na sezon zimowy. Marka Kumho to ...

 • Kumho SOLUS VIER KH21
  Kumho SOLUS VIER KH21

  Typ: opona całoroczna. Bieżnik: kierunkowy – zapewnia dobre zachowanie na mokrej ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Kumho. Są to modele marki Kumho, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Kumho KU31
  Kumho KU31

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – zapewnia doskonałe osiągi na mokrej nawierzchni. ...

 • Kumho KU39
  Kumho KU39

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch części, część wewnętrzna ...

Historia marki

Dwadzieścia opon dziennie lub mniej – tak produkcja ogumienia rozpoczynała się w Kumho. Jej założyciel - Park Incheon, z małej firmy działającej lokalnie zrobił potentata na rynku azjatyckim. Co więcej, dziś jego marka klasyfikowana jest w dziesiątce największych na świecie. Najpierw Korea, potem Kuwejt i Liban Kumho to w języku koreańskim "jasne jezioro". Początkowo jezioro było tylko małą sadzawką, gdy w 1960 roku w mieście Kwangju narodziła się firma Samyang Tire. Pierwszy cel - wsparcie raczkującego przemysłu motoryzacyjnego w Korei Południowej. Na rynku brakowało wówczas nie tylko opon. Nie mniejsze kłopoty były ze zdobyciem choćby części do samochodów. W 1961 roku, z fabryki zlokalizowanej w Yangdong, części metropolii Kwangju, wyjechały premierowe modele ogumienia, w pierwszych miesiącach powstawało ich zaledwie kilkanaście do dwudziestu sztuk dziennie, co nie zaspokajało nawet ułamka potrzeb rodzimego rynku. Potrzeba jest ponoć matką wynalazku, ale więc odpowiadając na rosnący popyt, w 1963 roku Samyang zaprezentował pierwsze koreańskie opony przeznaczone do kompaktowych samochodów osobowych. Świetna sprzedaż błyskawicznie zmobilizowała szefów firmy do zainwestowania w eksport do innych krajów azjatyckich, w których sytuacja na rynku oponiarskim przypominała tę z ojczystej Korei. W październiku 1965 roku pierwszych 200 opon z napisem Samyang ... Więcej

Modele opon Kumho

Wszystkie modele opon marki Kumho dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Kumho spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Kumho. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Kumho.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Kumho. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Kumho.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Kumho. Każda z opon Kumho dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Kumho oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Kumho odpowiednie dla Twojego auta.