Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

BFGoodrich

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony BFGoodrich

Opony BFGoodrich

Historia BFGoodrich sięga 1870 roku. Wtedy to Dr Benjamin Franklin Goodrich założył pierwszą fabrykę kauczuku w Ameryce Północnej. Po upływie niespełna 30 lat, samochód wyposażony w opony BFGoodrich przejechał całe Stany Zjednoczone.

W 1937 firma opracowała technologię otrzymywania syntetycznego kauczuku. W czasie II wojny światowej przedsiębiorstwo dostarczało ogumienie na potrzeby armii. Opony BFGoodrich używano w legendarnym Willys Jeep. W roku 1977 opony marki trafiły na wyposażenie promu kosmicznego Columbia.

Nieodłącznym elementem historii firmy są sukcesy w trakcie licznych wyścigów. W 2006 roku BFGoodrich wygrał na wszystkich etapach rajdów WRC. Zespoły korzystające z marki BFGoodrich odniosły aż 6 zwycięstw w Rajdzie Dakar.

W swojej ofercie firma posiada opony osobowe i 4x4 pozycjonowane w klasie medium.

Ranking opon letnich BFGoodrich

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,1 111110 (152 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 11111000 (119 opinii)
opona letnia Ocena 4,7 1111700 (201 opinii)
opona letnia Ocena 4,4 1111400 (135 opinii)
opona letnia Ocena 4,1 1111100 (55 opinii)
opona letnia Ocena 2,4 1140000 (1 opinia)

Ranking opon zimowych BFGoodrich

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,0 111110 (181 opinii)
opona zimowa Ocena 4,7 1111700 (110 opinii)
opona zimowa Ocena 4,4 1111400 (129 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony BFGoodrich w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon BFGoodrich, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • BFGoodrich G-Grip
  BFGoodrich G-Grip

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – zapewnia doskonałe odprowadzanie wody i dobre ...

 • BFGoodrich All Terrain T/A KO
  BFGoodrich All Terrain T/A KO

  Typ: opona letnia. Bieżnik: terenowy – przeznaczony do użytku w każdym terenie (50% szosa, ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony BFGoodrich. Są to modele marki BFGoodrich, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • BFGoodrich G-Grip
  BFGoodrich G-Grip

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – zapewnia doskonałe odprowadzanie wody i dobre ...

 • BFGoodrich All Terrain T/A KO
  BFGoodrich All Terrain T/A KO

  Typ: opona letnia. Bieżnik: terenowy – przeznaczony do użytku w każdym terenie (50% szosa, ...

Historia marki

Historia BFGoodrich rozpoczyna się w 1870 roku w miasteczku Akron w stanie Ohio, w którym doktor Benjamin Franklin Goodrich, chirurg wojskowy z czasów wojny secesyjnej założył pierwszą w Ameryce Północnej fabrykę kauczuku oraz małe laboratorium. Logo marki BFGoodrich. Zaczęło się w Akron Zakład ten już kilkanaście lat później wyprodukował pierwszą oponę samochodową. Na cześć zmarłego w 1888 roku przedsiębiorcy, firma przyjęła nazwę BFGoodrich Rubber Company. W 1896 roku, na prośbę klubu motoryzacyjnego Winton Automobile Company of Cleveland, fabryka zrealizowała zamówienie na produkcję opon do nowego pojazdu o nazwie Winton, produkowanego w niewielkich ilościach. Siedem lat później w ogumienie BFGoodrich został wyposażony pierwszy samochód, który przemierzył całe Stany Zjednoczone. Wypłynąć na szersze wody pomógł BFGoodrich dynamiczny rozkwit branży motoryzacyjnej skupionej wokół Detroit. Zakłady z rodzącego się Motown były wówczas głównymi odbiorcami produktów ze znaczkiem BFG. W 1903 roku po ogumienie właśnie tej marki sięgnął Henry Ford budujący swój premierowy Model A. Nad Atlantykiem z BFGoodrich Szefowie BFGoodrich szybko postanowili rozszerzyć swoje wpływy o rynek europejski i w 1910 roku otworzyli pierwszą wytwórnię opon za oceanem, w podparyskim Colombes. Rozwój firmy owocował wzrostem wpływów ze sprzedaży. To z kolei ... Więcej

Modele opon BFGoodrich

Wszystkie modele opon marki BFGoodrich dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony BFGoodrich spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich BFGoodrich. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią BFGoodrich.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych BFGoodrich. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową BFGoodrich.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych BFGoodrich. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną BFGoodrich.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki BFGoodrich. Każda z opon BFGoodrich dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon BFGoodrich oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony BFGoodrich odpowiednie dla Twojego auta.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki BFGoodrich. Wybierz najlepsze dla siebie opony BFGoodrich.