Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Dębica

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Dębica

Opony Dębica

Firma oponiarska Dębica SA to największy producent opon w Polsce. Pierwsza fabryka firmy została otwarta w 1939 roku.

W 1991 roku państwowy zakład przekształcono w jednoosobową Spółkę Skarbu Państwa. W 1994 roku spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1995 roku Dębica wchodzi w skład koncernu Goodyear Tire and Rubber Company.

Od 1997 roku Dębica to jedyny zakład koncernu Goodyear w Europie zajmujący się produkcją opon dla pojazdów rolniczych.

Dębica sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Eksport odbywa się m.in. do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, USA i Brazylii. Firma produkuje opony z logo Dębica, Dunlop, Goodyear, Fulda i Sava.

Produkty Dębicy świetnie sprawdzają się w specyficznie polskich warunkach drogowych i pogodowych. Producent oferuje opony klasy budżetowej do samochodów osobowych i ciężarowych oraz pojazdów rolniczych.

Ranking opon letnich Dębica

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,1 111110 (599 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (1250 opinii)
opona letnia Ocena 4,0 111100 (53 opinii)
opona letnia Ocena 3,9 1119000 (697 opinii)
opona letnia Ocena 3,8 1118000 (314 opinii)
opona letnia Ocena 2,8 1180000 (306 opinii)

Ranking opon zimowych Dębica

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,0 11111000 (80 opinii)
opona zimowa Ocena 4,7 1111600 (3069 opinii)
opona zimowa Ocena 4,5 1111400 (964 opinii)
opona zimowa Ocena 4,4 1111400 (326 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Dębica w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Dębica, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Dębica Navigator 2
  Dębica Navigator 2

  Typ: opona całoroczna. Bieżnik: symetryczny – zrównoważone osiągi na różnego typu ...

 • Dębica Passio
  Dębica Passio

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zrównoważone osiągi na suchej oraz mokrej ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Dębica. Są to modele marki Dębica, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Dębica Passio 2
  Dębica Passio 2

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia optymalny poziom osiągów na każdy typie ...

 • Dębica Presto
  Dębica Presto

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch części, zewnętrznej i ...

Historia marki

W 1937 roku w Stanach Zjednoczonych świętowano otwarcie mostu Golden Gate w San Francisco. Królem Wielkiej Brytanii został Jerzy VI, a laureatem Nagrody Nobla w medycynie został nasz bratanek Węgier, Albert Szent-Gyorgyi. Mniej więcej w tym samym czasie w Dębicy rozpoczęła się budowa zakładów największej oponiarskiej firmy w Polsce.   Logo marki Dębica. Historia marki Dębica rozpoczęła się od decyzji polskiego rządu o budowie Centralnego Okręgu Przemysłowego, najważniejszego przedsięwzięcia ekonomicznego II Rzeczypospolitej. Fabrykę kauczuku syntetycznego, opon i farb postanowiono umieścić na Podkarpaciu. Autorem projektu technologicznego był Amerykanin E. Hoovrer, a w pracach pomagał mu Edward Wróblewski, kierownik działu budowlanego poznańskiego Stomilu. Projekt techniczny opracowali specjaliści z amerykańskiej firmy General Tire and Rubber Company we współpracy z trójką polskich inżynierów: Kazimierzem Obrębskim, Henrykiem Saganem i Wiktorem Piotrowskim. Po kilkunastu miesiącach, gotowa była hala produkcyjna o kubaturze 59,5 tys. metrów sześciennych. Do fabryki zakupiono najnowocześniejsze, jak na owe czasy, maszyny angielskiej firmy Francis Shaw Company Ltd Manchester. Cała inwestycja pochłonęła 300 tysięcy złotych. Dębica - gigantyczna inwestycja II RP Jej pierwsze efekty można było zobaczyć już wiosną 1939 roku. 30 marca w ... Więcej

Modele opon Dębica

Wszystkie modele opon marki Dębica dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Dębica spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Dębica. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Dębica.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Dębica. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Dębica.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Dębica. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Dębica.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Dębica. Każda z opon Dębica dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Dębica oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Dębica odpowiednie dla Twojego auta.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Dębica. Wybierz najlepsze dla siebie opony Dębica.

Rozmiar opony

Wybierz odpowiedni dla swojego samochodu rozmiar opon Dębica. Sprawdź najpopularniejsze rozmiary opon z oferty Dębica.