Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Fulda

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 746 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Fulda

Opony Fulda

Fulda to niemiecka firma założona w 1900 roku. Przedsiębiorstwo dostarcza na rynek naszych zachodnich sąsiadów ponad 7 milionów opon rocznie. Posiada tym samym 10% udziału w oponiarskim rynku Niemiec.

Produkty Fulda powstają w 13 fabrykach położonych w całej Europie. Firma sprzedaje ponad 10 milionów opon rocznie. Fulda kładzie nacisk na ekologię. Zakłady produkcyjne pracują w zgodzie z odpowiednimi normami, które zapewniają wysoki standard dbałości o środowisko naturalne.

Opony Fulda zaliczają się do klasy medium. W ofercie firmy znajdują się opony osobowe, dostawcze, 4x4, ciężarowe, rolnicze i retro.

Fulda to sponsor prestiżowych zawodów Fulda Challenge. Wyścig odbywa się w niedostępnych rejonach północnej Kanady. Wszystkie samochody, które muszą znosić temperatury sięgające nawet - 35 °C, wyposażone zostały w opony niemieckiego producenta.

Ranking opon letnich Fulda

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,2 1111120 (293 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 111110 (107 opinii)
opona letnia Ocena 4,9 1111800 (1257 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (1249 opinii)
opona letnia Ocena 4,7 1111700 (110 opinii)
opona letnia Ocena 4,3 1111300 (33 opinii)
opona letnia Ocena 4,3 1111200 (386 opinii)
opona letnia Ocena 4,2 1111200 (46 opinii)
opona letnia Ocena 4,2 1111200 (63 opinii)
opona letnia Ocena 4,1 111100 (201 opinii)

Ranking opon zimowych Fulda

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,0 11111000 (443 opinii)
opona zimowa Ocena 4,9 1111900 (87 opinii)
opona zimowa Ocena 4,6 1111600 (658 opinii)
opona zimowa Ocena 4,6 1111600 (668 opinii)
opona zimowa Ocena 4,5 1111400 (238 opinii)
opona zimowa Ocena 4,4 1111400 (104 opinii)
opona zimowa Ocena 4,2 1111200 (20 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Fulda w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Fulda, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Fulda ECOCONTROL
  Fulda ECOCONTROL

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny - składa się z dwóch części, każda z nich odpowiada ...

 • Fulda SportControl
  Fulda SportControl

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch części: część wewnętrzna ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Fulda. Są to modele marki Fulda, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Fulda ECOCONTROL
  Fulda ECOCONTROL

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny - składa się z dwóch części, każda z nich odpowiada ...

 • Fulda ECOCONTROL HP
  Fulda ECOCONTROL HP

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch części, z których każda ...

Historia marki

Fulda to barokowa perła w centralnej części Niemiec. W tej miejscowości, niedaleko Frankfurtu panowie Gust Becker oraz Moritz Hasenclever założyli u progu XX stulecia przedsiębiorstwo, które kilka lat później stanie się czołowym graczem na rynku gumowym w Niemczech i okolicach. Dowiedz się więcej o jej historii. Firma ruszyła z produkcją już w 1901 roku. Pierwszy katalog produktów zawierał asortyment codziennego użytku z gumy – podeszwy do butów, podkładki do butelek z wodą mineralną i piwem i dywaniki. Z kolei pierwsze opony marki Fulda były przeznaczone do… wózków dziecięcych i powozów konnych. W kolejnych latach firma sukcesywnie zbliżała się do swojego głównego przeznaczenia – produkcji ogumienia samochodowego. Zanim Fulda wyprodukowała pierwsze modele opon dla czterokołowych pojazdów zmotoryzowanych w 1906 roku, wytwarzała też opony do rowerów i motocykli. Na początku kolejnej dekady rowerowe modele Diadem, Transport i Gebirgsreifen (dla rowerów górskich) okazały się nawet sporymi sukcesami komercyjnymi. Przedsiębiorstwo zapewniało swoim klientom dziesięć różnych rodzajów bieżników oraz roczną gwarancję na wszystkie produkty. Logo marki opon Fulda. Licencja dla Continentala W 1915 roku firma wprowadza na rynek swoje pierwsze opony do samochodów ciężarowych. Model Sembusto wyposażony jest w stalowe sprężyny, które zastępują ... Więcej

Modele opon Fulda

Wszystkie modele opon marki Fulda dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Fulda spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Fulda. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Fulda.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Fulda. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Fulda.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Fulda. Każda z opon Fulda dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Fulda oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Fulda odpowiednie dla Twojego auta.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Fulda. Wybierz najlepsze dla siebie opony Fulda.