Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Dayton

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 746 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Dayton

Opony Dayton

Amerykańska firma Dayton należy od 1961 roku do koncernu Bridgestone. Produkty przedsiębiorstwa są skierowane do kierowców, którym zależy na dobrych oponach w sensownej cenie.

Zastosowane przez producenta rozwiązania technologiczne gwarantują wysokie parametry i elegancką stylistykę.

Dayton Tire zatrudnia obecnie około 1800 pracowników. Firma stosuje nowoczesne rozwiązania, które ograniczają zanieczyszczenie środowiska związane z pracą swoich zakładów.

Firma zajmuje się produkcją opon klasy budżetowej. Produkty marki są kierowane do aut mniejszych oraz średniej klasy, gdzie dobra jakość musi iść parze z rozsądną ceną.

Ranking opon letnich Dayton

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 4,9 1111800 (13 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (396 opinii)
opona letnia Ocena 4,7 1111700 (168 opinii)
opona letnia Ocena 4,6 1111600 (719 opinii)
opona letnia Ocena 4,4 1111400 (568 opinii)
opona letnia Ocena 3,7 1117000 (141 opinii)

Ranking opon zimowych Dayton

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,3 1111120 (7 opinii)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (727 opinii)
opona zimowa Ocena 4,3 1111200 (293 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Dayton w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Dayton, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Dayton DW510
  Dayton DW510

  Typ: opona zimowa. Bieżnik: kierunkowy – taki typ budowy bieżnika charakteryzuje się ...

 • Dayton DW510 EVO
  Dayton DW510 EVO

  Typ: opona zimowa. Bieżnik: kierunkowy – wyposażony w rowki w kształcie litery „V”, które ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Dayton. Są to modele marki Dayton, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Dayton D 110
  Dayton D 110

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi w każdych warunkach ...

 • Dayton D 210
  Dayton D 210

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – centralna część rzeźby bieżnika przypomina ...

Historia marki

Dayton to najmniejszy i najmniej znany członek grupy Bridgestone, choć od japońskiego giganta, którego jest częścią, starszy jest o niemal trzy dekady. Był też jednym z budowniczych amerykańskiej potęgi oponiarskiej, która wywodzi się z różnych zakątków stanu Ohio. Opony Dayton - początki Ojcem Dayton był John C. Hooven, emerytowany wojskowy i znany lokalny przedsiębiorca. Zanim w 17 maja 1905 roku w miejscowości Hamilton we wspomnianym wcześniej stanie Ohio założył firmę Dayton Rubber Company, zajmował się między innymi unowocześnianiem rolnictwa oraz produkcją maszyn. Kierując DRC, przez pierwsze dwa lata z niezłym skutkiem produkował i sprzedawał takie materiały z gumy, jak węże ogrodowe, płaszcze przeciwdeszczowe, uszczelki i rozmaite elementy wykorzystywane w maszynach przemysłowych. W 1908 roku do Hoovena zgłosił się John A. Macmillian, młody wynalazca rodem z Wyspy Księcia Edwarda. Kanadyjczyk trafił do Dayton z pomysłem na gotowy produkt, który miał przynieść firmie sukces komercyjny w rozwijającej się szybko branży oponiarskiej. Pierwsze modele ogumienia autorstwa Macmilliana, reklamowane pod hasłem: „Dla mężczyzny, który chce zapomnieć o problemach z oponami” rzeczywiście przyniosły Dayton rozgłos i spore zyski. W 1913 roku oferta firmy poszerzyła się o eleganckie ogumienie z białymi bokami. Tak rozpoczęła się też kariera samego ... Więcej

Modele opon Dayton

Wszystkie modele opon marki Dayton dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Dayton spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Dayton. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Dayton.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Dayton. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Dayton.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Dayton. Każda z opon Dayton dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Dayton oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Dayton odpowiednie dla Twojego auta.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Dayton. Wybierz najlepsze dla siebie opony Dayton.