Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Uniroyal

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Uniroyal

Opony Uniroyal

Uniroyal to firma z ponad 140-letnią tradycją. Jej założycielem był niemiecki przedsiębiorca Oscar Englebert. W dalekiej przeszłości przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją wyrobów gumowych dla górnictwa oraz opon dla powozów konnych.

Siedziba Uniroyal znajduje się w Hanowerze. Firma od 1979 należy do koncernu Continental.

Dobrą passę firmy zapoczątkowało zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Samochód wyposażony w opony marki Uniroyal przejechał cały odcinek bez wymiany ogumienia.

Przedsiębiorstwo słynie z produkcji wysokiej klasy opon przeciwdeszczowych sygnowanych symbolem parasolki. Skuteczność poszczególnych modeli ogumienia potwierdzają niezależne testy.

W ofercie Uniroyal znajdują się opony osobowe, dostawcze, 4x4 i ciężarowe. Marka jest pozycjonowana w klasie medium i HP.

Ranking opon letnich Uniroyal

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,3 1111120 (2 opinie)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (617 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (175 opinii)
opona letnia Ocena 5,1 111110 (267 opinii)
opona letnia Ocena 5,1 111110 (514 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 11111000 (493 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (1 opinia)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (1264 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (15 opinii)

Ranking opon zimowych Uniroyal

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,2 1111120 (216 opinii)
opona zimowa Ocena 5,1 1111110 (219 opinii)
opona zimowa Ocena 5,0 111110 (274 opinii)
opona zimowa Ocena 4,4 1111400 (49 opinii)
opona zimowa Ocena 4,4 1111400 (54 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Uniroyal w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Uniroyal, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Uniroyal RainExpert
  Uniroyal RainExpert

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – układa się w kształt litery V, przypomina ...

 • Uniroyal MS Plus 77
  Uniroyal MS Plus 77

  Typ: opona zimowa. Bieżnik: kierunkowy – taka budowa zapewnia oponie świetne osiągi na mokrej ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Uniroyal. Są to modele marki Uniroyal, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Uniroyal RainExpert
  Uniroyal RainExpert

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – układa się w kształt litery V, przypomina ...

 • Uniroyal Rainsport 3
  Uniroyal Rainsport 3

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – charakteryzuje się różną rzeźbą po dwóch stronach ...

Historia marki

Od ponad trzech dekad wchodzą w skład najwiekszego europejskiego branżowego koncernu Continental Group. Postawili na specjalizację - ich ogumienie przeznaczone do jazdy po mokrej nawierzchni zdobyło uznanie użytkowników na całym świecie. Rodzinny interes To właśnie on, były oficer belgijskiej artylerii otworzył w 1868 roku sklep z materiałami gumowymi na placu Chevaux w Liege. Pomysł był wtedy nawet zbyt nowatorski – początkowo biznes szedł marnie, dlatego Englebert ratując się przed bankructwem, rozszerzył swoją ofertę o artykuły papiernicze. Jego cierpliwość została nagrodzona po kilku latach, gdy popyt na akcesoria z gumy zaczął się błyskawicznie zwiększać. Englebert postanowił szybko to wykorzystać. Wciągnął do interesu swojego brata Gabriela, wykwalifikowanego inżyniera, któremu powierzył całość zadań technicznych. On sam zajął się stroną marketingową i organizacyjną przedsięwzięcia. Niestety, Gabriel wkrótce zmarł, a jego funkcje przejął syn Oscara, Oscar Englebert junior, wówczas jeszcze niedoświadczony student. Oscar junior niebawem musiał też przygotować się do zastąpienia w kierowaniu firmą swojego ojca, którego stan zdrowia zaczął się szybko pogarszać. Reklama opon Uniroyal na Funcup Beetle. Harem z fabryki w Liege W 1877 roku rodzinne przedsiębiorstwo dorobiło się swojej pierwszej fabryki gumy. Powstawały w niej ... Więcej

Modele opon Uniroyal

Wszystkie modele opon marki Uniroyal dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Uniroyal spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Uniroyal. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Uniroyal.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Uniroyal. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Uniroyal.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Uniroyal. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Uniroyal.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Uniroyal. Każda z opon Uniroyal dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Uniroyal oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Uniroyal odpowiednie dla Twojego auta.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Uniroyal. Wybierz najlepsze dla siebie opony Uniroyal.