Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Imperial

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 744 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Imperial

Opony Imperial

Ranking opon letnich Imperial

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,6 1111160 (3 opinie)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (7 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (9 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 111110 (61 opinii)
opona letnia Ocena 4,9 1111800 (111 opinii)
opona letnia Ocena 4,7 1111700 (10 opinii)

Ranking opon zimowych Imperial

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,1 1111110 (2 opinie)
opona zimowa Ocena 4,9 1111900 (1 opinia)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (36 opinii)
opona zimowa Ocena 4,8 1111800 (80 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Imperial w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Imperial, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Imperial Ecosport
  Imperial Ecosport

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny - dzieli się na część odpowiedzialną za osiągi na ...

 • Imperial Snowdragon 3
  Imperial Snowdragon 3

  Typ: opona zimowa. Klasa: ekonomiczna - dobre osiągi połączone z atrakcyjną ceną. ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Imperial. Są to modele marki Imperial, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Imperial Ecodriver 3
  Imperial Ecodriver 3

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia optymalny poziom osiągów na każdej ...

 • Imperial Ecosport
  Imperial Ecosport

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny - dzieli się na część odpowiedzialną za osiągi na ...

Historia marki

Imperial to jedna z najmłodszych stażem marek na globalnym rynku ogumienia. Stworzyła ją belgijska firma Deldo, czołowy europejski sprzedawca opon, właściciel kilku prywatnych brandów o uznanej renomie w segmencie budżetowym. Marka ze stajni Deldo Zacznijmy od historii Deldo Autobanden N.V. Sięga ona początku lat siedemdziesiątych, gdy małżeństwo Josa Delcroix i Pauli Donkers  wpadło na pomysł wspólnego rodzinnego biznesu. W 1973 roku para Belgów założyła w Antwerpii spółkę Deldo, której nazwa jest akronimem skonstruowanym z ich nazwisk (pierwsze litery nazwisk: DELcroix i DOnkers). Od początku przedsiębiorstwo zajmowało się sprzedażą opon innych producentów i rozwijaniem swojej sieci dystrybucyjnej nie tylko w krajach Beneluksu, ale i całej Europie. Ta sieć obejmuje obecnie prawie 50 rynków na całym świecie. Tylko w 2010 roku obroty Deldo przekroczyły 325 milionów euro, a sprzedaż sięgnęła 7,5 miliona sztuk ogumienia (w 2011 roku ten wynik został poprawiony i przekroczył 8 milionów sztuk). Belgijska firma utrzymuje współpracę z 35 renomowanymi markami opon, jak choćby Bridgestone, Continental, Michelin, Pirelli, Goodyear czy Dunlop. Oprócz tego jest wyłącznym reprezentantem firm Wanli, Rockstone i Roadstone w Europie. To wszystko czyni obecnie Deldo jedną z największych hurtowni ogumienia na Starym Kontynencie (powierzchnia całkowita biur i głównego ... Więcej

Modele opon Imperial

Wszystkie modele opon marki Imperial dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Imperial spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Imperial. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Imperial.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Imperial. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Imperial.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Imperial. Każda z opon Imperial dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Imperial oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Imperial odpowiednie dla Twojego auta.