Filtrowanie listy
  • Maxxis (141)

Opony letnie: Maxxis

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Maxxis

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Maxxis MA 1
przyjemna opona w dobrej cenie
Ocena Oktagon: 4,7

Opon z białym paskiem na Polskim rynku jest jak na lekarstwo. Wyszukując takich opon można znaleźć różne ale w cenach znacznie przekraczających 500 PLN. Polecam te gumy do aut zabytkowych i youngtimerów - biały pasek nadaje bardzo fajny charakter całemu kołu. W tej cenie lepszej gumy nie znajdziecie. więcej »

Maxxis M6103 Promaxx
Doskonałe opony
Ocena Colin McMillan: 5,3

Gdy kupiłem uzywanego Kawasaki ER-5 miał opony Maxxis. Miałem poważne obawy co do jakości tej marki, bo wcześniej używałem tylko uznanych marek jak Bridgestone, Metzeler, Continental i Pirelli. Po przejechaniu prawie 5000 mil na oponach, na których dostałem motocykl muszę powiedzieć że byłem zaskoczony i nie miałem obaw odnośnie kupienia koljnych Maxxis na tył. Nie wiem jak wiele mil te opony przejechały zanim potrzebowały wymiany, ale ścierały się dobrze i przejechałem na nich jeszcze 5000 mil. Przednia opona też przewiduję że wytrzyma 5000 km. Opony są stabilne na zakrętach i dobre na mokrym. Jeździłem na sniegu i lodzie oraz deszczu, bez problemów. więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Maxxis

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Maxxis

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Maxxis MA W2 Wintermaxx
można kupić i się przekonąc
Ocena iveco: 3,4

Zakupiłem te opony ze względu na cene (choć widze że teraz są dużo droższe) i dobrą opinie w internecie, Fakty nowa opona ma 9 mm wysokości bieżnika.miałem wcześniej różne typy miały ponad 1cm. niemiały żadnych wad fizycznych ,ładnie się wyważyły, przejechałem na nich dotychczas ok.10000km w 2 miesiące dużych śniegów jeszcze nie było ,w miare ciche, hamowanie na suchym OK, na mokrym gorzej. na śliskiej i oblodzonej jezdni przyczepności brak na małym śniegu kiepsko. auto jeżdziło na lekko, jakby włożył 2t było by lepiej. więcej »

Maxxis MA W2 Wintermaxx
polecam zdecydowanie
Ocena maciek: 5,3

zdecydowanie polecam, jednoczesnie dodam ze przełożyłem ten komplet do nastepnego vito z silnikiem 3,0 i jedym minusem jaki zauważylem to to ze sa głośne czego nie zauważyłem w vito z silnikiem 2,2 ze względu na gorzej wytłumioną kabinę. przy zakupie obawiałem się czy dadzą radę na vito w automacie - ale wszystko się okazało że jest o.k, tanie , dobre - kupa kasy w kieszeni ponieważ najpierw chciałęm kupić "firmówki" więcej »

Lista wszystkich opon zimowych

Opony całoroczne: Maxxis

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Maxxis

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Maxxis MA AS
Nie zapewnia odpowiedniej przyczepności, mimo że to opona zimowa.
Ocena Team RST: 4,0

Nie sprawdziły się jako opony zimowe i nie zapewniły dodatkowej przyczpepności na mokrej nawierzchni i lodzie. więcej »

Maxxis MA LAS
gumy spoko. Żadnych problemów dziwacznych zachowań
Ocena Robert: 4,6

gumy spoko. Żadnych problemów dziwacznych zachowań. W zimie i na mokrej drodze dają taki fajne mruczenie. Odprowadzaja wtedy wodę spod kółek i mobilizuja do uwagi. Nie piszcza przy zrywach nie pływają. Nie tracą ciśnienia przy zmianie temperatury. Od jesieni do wiosny. Miałem continental jakoś Dziwaczne mi się jeździło na letnich traciły ciśnienia takie delikatne były. Uważam że do umiarkowanej jazdy te maxxis są doskonałe. Takie zgrane z autem.jeżdżę normalnie do 120 km/h i hamuje silnikiem. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych