Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Przejrzyj testy i opinie

Opinie użytkowników

Twoja opinia jest dla nas ważna. Od 1999 roku budujemy bazę niezależnych opinii uzytkowników opon. Koszystają z nich tysiące kierowców podczas wyboru opon.
Ranking opon zimowych
Ranking opon zimowych przedstawia najwyżej oceniane opony osobowe na sezon zimowy. Uwzględnia on modele opon powyżej 30 unikalnych ocen.
Ranking opon letnich
Ranking opon letnich przedstawia najwyżej oceniane opony osobowe na sezon letni. Uwzględnia on modele opon powyżej 30 unikalnych ocen.
Opinie i oceny według Producenta
Ostatnio dodane oponie
Firestone TZ200
Firestone TZ200 Ocena łączna przez zadowolony 4,7 1111700 (1407)
Szukałem nowych opon do swojego pojazdu. Jak to w wielu podobnych przypadkach bywa - sugerowałem się ceną. Nie spodziewałem się jednak, ze można poniżej 1000 dostać nowe i tak udane opony. Od początku: na pierwszy rzut oka maja niebrzydki bieżnik, po bliższym obejrzeniu brak im jakiś niedoróbek czy temu podobnych, Po montażu: do mojego auta standardowym rozmiarem opony jest 195/55/R15, model przeze mnie zakupiony (ze względów ekonomicznych) jest odrobinę większy i być może to jest powodem że wyglądają nieco "balonowo", co ciekawe pies oponiarza, u którego wymieniałem gumy, wogóle się moimi nie "zainteresował" - tak samo jak i mój pies. mozna je nazwać "psoodpornymi". Wrażenia z jazdy: opony - tak jak wiele elementów analogowo-mechanicznych MUSZą SIĘ DOTRZEĆ - potrzeba na to ok 300-400 km, w tym czasie radzę uważać na siebię i nie szaleć zbyt ostro, gdy już są wyjeżdżone odpowiednio, to świetnie się zachowują na suchej nawierzchni. Podczas łuków pokonywanych z dużymi prędkościami nie piszczą lecz trzymają auto przyklejone do drogi. podczas hamowania, nawet gwałtownego nie włącza się ABS, to samo w sobie świadczy o klasie opon, no chyba że mamy ze 140km/h i z 40 metrów do przeszkody... w moim przypadku podejrzewam, że większy profil opony powoduje, że przy bardzo gwałtownych zmianach kierunku (test Łosia), opona napierw lekko się ugina, dopiero potem zaczyna skrecać. zjawisko wogóle nie zauważalne podczas normalnej jazdy. W deszczu: gdy aura mniej sprzyja, pada niezbyt mocno i asfalt jest mokry to czuć lekki spadek przyczepności, ale nie na tyle że należałoby zwolnić - nic podobnego! kiedy pada przez kilka dni, na drogach jest pełno wody, to bięznik opony świetnie ją odprowadza - nie ma tu mowy o ściąganiu auta, gdy jedziemy przez wode jedną stroną. hamowanie w deszczu nie jest dla opon problemem, droga zatrzymania lekko się wydłuża, przy gwałtownym hamowaniu, wiem, że działa mi ABS. Zima: spóźniłem sie ze zmianą opon na zimowe, i spadł śnieg. Masakra, pomyślałem sobie - wcale! czy to asfalt, czy bruk, auto jechało jak należy, brak problemów z hamowaniem, tylko przy ruszaniu lekki uślizg. nie było tragedii, byłem nawet miło zaskoczony. Potem i tak pojechałem założyć zimówki. Konkluzja: dobre opony w dobrej cenie, nastepne też bedą Firestone.
Nokian i3
Nokian i3 Ocena łączna przez Seba 5,0 111110 (70)
Opona naprawdę rewelacyjna. Jeździłem już na Michelinach, Bridgestonach oraz Conti i jeśli chodzi o Nokiana to naprawdę niczym nie ustępuje konkurencji. Opona bezproblemowo wyważona oraz założona. Jeśli chodzi o dynamiczną jazdę to naprawdę świetny wybór, auto bardzo dobrze trzyma się mokrej drogi nie wyrzuca na boki na łukach. Bardzo krótka droga hamowania, auto praktycznie w momencie staje w miejscu. Naprawdę świetna opona o warunkach letnich nawet nie piszę, gdyż na suchej to i na samej feldze bym pojechał;)
Firestone FHSZ80
Firestone FHSZ80 Ocena łączna przez nzgl 4,8 1111800 (248)
Zdecydowalem sie na te oponki skuszony komentarzami na tej stronie. nie zawiodlem sie. sadze, ze trudno kupic lepsze w tej cenie. spodziewalem sie troche krotszej drogi hamowania na mokrym ale nie jest zle. co do halasu to slychac ale naprawde trzeba by sie czepiac, zeby zaliczyc to do wad. w porownaniu z moimi starymi oponami ogromnie wzrosl komfort. trudno to opisac ale lepiej sie jedzie na dziurach czy przejazdach kolejowych itp polecam