Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Przejrzyj testy i opinie

Twoja opinia jest dla nas ważna. Od 1999 roku budujemy bazę niezależnych opinii uzytkowników opon. Koszystają z nich tysiące kierowców podczas wyboru opon.
Ranking opon zimowych
Ranking opon zimowych przedstawia najwyżej oceniane opony osobowe na sezon zimowy. Uwzględnia on modele opon powyżej 30 unikalnych ocen.
Ranking opon letnich
Ranking opon letnich przedstawia najwyżej oceniane opony osobowe na sezon letni. Uwzględnia on modele opon powyżej 30 unikalnych ocen.
Opinie i oceny według Producenta
Ostatnio dodane opinie
Fulda ECOCONTROL
Fulda ECOCONTROL Ocena łączna przez Kamil 5,2 1111120 (1332)
Na oponach przejechałem już spory dystans w krótkim jak dla mnie czasie (7miesięcy). Jeździłem w różnych warunkach, od naszych dziurawych ulic, przez niemieckie autostrady, po kręte drogi w Pirenejach. W pierwszej fazie użytkowania, przy wysokich temperaturach otoczenia, opona sprawia wrażenie zbyt miękkiej. Teraz tego odczucia nie mam (albo się przyzwyczaiłem). Co do hamowania nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak jak dla mnie największym zaskoczeniem było prowadzenie na mokrej nawierzchni. Jeżeli już trochę popada i opona "dostanie wody" to w moim wypadku świetnie się trzyma. Jeżdżę dosyć energicznie i nie przypominam sobie, aby koła mi zabuksowały. Auto ma ABS, ale praktycznie nie zdarza się, aby się załączał (koła nie tracą przyczepności) przy gwałtownym hamowaniu.
Barum Brillantis 2
Barum Brillantis 2 Ocena łączna przez Jurek 5,2 1111120 (620)
Dość dobra opona. Świetna cena. Małe problemy pojawiają się na autostradzie. Powyżej prędkości 130km/h samochód lekko zaczyna "chodzić" po jezdni. To chyba wina tego, że opona jest trochę miekka. Generalnie są ok. W terenie zabudowanym rewelacyjne. Po jednym sezonie nie widać śladów zużycia bieżnika.
Firestone MULTIHAWK
Firestone MULTIHAWK Ocena łączna przez artur 5,0 111110 (312)
Opony zakupiłem w marcu tego roku i do teraz przejechałem 20 tys.km. Sucha nawierzchnia, trasa i miasto sprawują się rewelacyjnie.Praktycznie nie widać śladów zużycia, głośność tez jest ok. Na mokrej nawierzchni też jest dobrze jedynie przy niższych temperaturach które właśnie zaczęły występować i większej prędkości zdarza się że lekko wpadną w poślizg przy ostrym hamowaniu w koleinach ze świeżym deszczem - ale myśle że wszystkie tak mają. Zdecydowanie polecam opony letnie, jeżdżę też na zimowych winterhawkach. Opony polecam.