559 szt.
Kup
Nowość
Klasa premium certyfikowany sprzedawca

Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94 Y XL, ZR

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
certyfikowany sprzedawca
559 szt.
Kup

Transport GRATIS

Dostawa 9 dni roboczych

14 dnina zwrot

Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Rozmiar:
Indeks prędkości:
Y = max 300 km/h
Indeks nośności:
94 = max 670 kg
Inne:
Wzmacniane
Gwarancja:
5 lat od daty zakupu szczegóły
Etykieta UE:
C A B 72 dB
szczegóły
 • Opinie
 • Opis produktu
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opinie
Opinie
157 osób wystawiło ocenę
 • 6 110 osób
 • 5 46 osób
 • 4 1 osoba
 • 3 0 osób
 • 2 0 osób
 • 1 0 osób
Ocena łączna: 5,7 157 opinii Opona Rewelacyjna!
 • Sucha nawierzchnia: 5,8
 • Mokra nawierzchnia: 5,7
100% użytkowników poleca tę oponę
100%

Informacje o oponie zbierane są od 264 dni. W tym czasie zebraliśmy 157 opinii.

Nasi klienci przejechali łącznie 2329000 km.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako

dynamiczny.

 • Opinie o oponach Michelin Pilot Sport 5

  Piotr

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Zdecydowanie najlepsze opony z jakimi miałem dotychczas do czynienia. Dają bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Na suchej nawierzchni pozwalają na dynamiczną jazdę z wysokimi prędkościami, świetna przyczepność. Dodatkowo są ciche. Na mokrej w tylnonapędowym aucie jest wyczuwalna granica przyczepności, co daje czas na reakcję. Bardzo dobrze odprowadzają wodę. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza jak ktoś lubi szybką jazdę. Dodatkowy plus - te opony bardzo dobrze wyglądają na samochodzie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Grzegorz

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Na suchej nawierzchni wręcz idealnie, na mokrej 6 lekko na wyrost, bo do tej pory nie było odpowiednich warunków do rzeczywistego skonfrontowania jakości jazdy na mokrej nawierzchni. To co mogę napisać dotyczy de facto nawierzchni wilgotnej.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Aaa

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 4,9

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony sprawdzają się świetnie. Przesiadka z contisport contact 5 - ps5 kleją się dużo lepiej. Opony mają jednak dość twarde ścianki, trochę obniżony komfort, to jedyna wada jaką do tej pory zauważyłem.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Luki

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony niesamowite! Super i na suchym i na mokrym. Przyczepność odczuwalna w każdym elemencie jazdy. Nawet mi się zaczęło na nich lepiej ruszać spod świateł w porównaniu do poprzednich.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Klaudia

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 4,6

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Generalnie opony są dobrej jakości, ale na suchszej nawierzchni muszą się rozgrzać, żeby samochód przykleił się do asfaltu. Jak już się rozgrzeją to idealnie się trzyma.

  Czy opinia jest pomocna?

Opis produktu
Opis produktu

Michelin Pilot Sport 5

LatoMichelin Pilot Sport 5

Opona Michelin Pilot Sport 5
Dla pełni wrażeń z jazdy, wybierz oponę letnią MICHELIN Pilot Sport 5. Zaprojektowaną pod kątem trwałości[1], abyś mógł cieszyć się długotrwałymi sportowymi osiągami.
 • 5. generacja letniej sportowej opony drogowej od MICHELIN
 • Opracowana dla znakomitej trwałości i długotrwałych osiągów[1]
 • Skonstruowana, by zapewniać dużą reaktywność dla precyzji kierowania[2]
 • Optymalizacja przyczepności i hamowania na mokrej i suchej drodze[3]
 • Gdzie elegancka estetyka łączy się z wysokimi osiągami
Cudzysłów

Jakość potwierdzona przez kierowców

 • Zdecydowanie najlepsze opony z jakimi miałem dotychczas do czynienia. Dają bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Na suchej nawierzchni pozwalają na dynamiczną jazdę z wysokimi prędkościami, świetna przyczepność. Dodatkowo są ciche. Na mokrej w tylnonapędowym aucie jest wyczuwalna granica przyczepności, co daje czas na reakcję. Bardzo dobrze odprowadzają wodę. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza jak ktoś lubi szybką jazdę. Dodatkowy plus - te opony bardzo dobrze wyglądają na samochodzie.

  Piotr

 • Opony sprawdzają się świetnie. Przesiadka z contisport contact 5 - ps5 kleją się dużo lepiej. Opony mają jednak dość twarde ścianki, trochę obniżony komfort, to jedyna wada jaką do tej pory zauważyłem.

  Aaa

 • Na suchej nawierzchni wręcz idealnie, na mokrej 6 lekko na wyrost, bo do tej pory nie było odpowiednich warunków do rzeczywistego skonfrontowania jakości jazdy na mokrej nawierzchni. To co mogę napisać dotyczy de facto nawierzchni wilgotnej.

  Grzegorz

 • Generalnie opony są dobrej jakości, ale na suchszej nawierzchni muszą się rozgrzać, żeby samochód przykleił się do asfaltu. Jak już się rozgrzeją to idealnie się trzyma.

  Klaudia

Wyższy poziom bezpieczeństwa na każdym kilometrze Ciesz się dłużej sportową, responsywną jazdą[1].

Ekscytująca jazda sportowa, która trwa jeszcze dłużej[1]. Dzięki technologii MICHELIN Dynamic Response, ta trwała opona MICHELIN Pilot Sport 5 zapewnia precyzję, reaktywność i kontrolę. Technologia MaxTouch Construction zapewnia bardziej równomierny rozkład sił podczas hamowania, przyspieszania i na zakrętach dla jeszcze większej trwałości bieżnika i to bez uszczerbku dla przyjemności jazdy

Wewnętrzny spokój przez cały czas Przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni, której możesz zaufać[3].

Aby czuć radość z jazdy i pewność na drodze, wybierz precyzyjną oponę MICHELIN Pilot Sport 5. Bieżnik w technologii Dual Sport Tread Design z wzdłużnymi rowkami dla większej trakcji na mokrej drodze (strona wewnętrzna) oraz sztywnymi klockami dla większej przyczepności na suchej drodze (strona zewnętrzna). Dzięki temu zyskasz panowanie i odpowiednie osiągi na drodze mokrej i suchej.

Wewnętrzny spokój przez cały czas Styl i osiągi - już nie musisz wybierać.

Stylowy wygląd i dbałość o szczegóły – wybierz oponę MICHELIN Pilot Sport 5. Wykończenie boków w technologii Premium Touch tworzy estetyczną, przypominająca aksamit mikroteksturę w matowej czerni, a wskaźnik Wear2check ułatwia kontrolowanie zużycia bieżnika gdziekolwiek jesteś.

Zaprojektowana do samochodów sportowych i o wysokich osiągach.
 • MaxTouch Construction
 • Technologia Dynamic Response
 • Dual Sport Tread Design
 • Groove Clear
 • Wear2Check
 • Boki opony wykonane w technologii Premium Touch
OPONY MICHELIN – STWORZONE, BY ZAPEWNIAĆ DŁUGOTRWAŁE OSIĄGI

Cenisz osiągi i bezpieczeństwo – dlatego Michelin dba o trwałość tych cech. Michelin zapewnia wyjątkową trwałość oferowanych opon oraz wysokie osiągi niezależnie od warunków na drodze. Użytkownicy doceniają pełny potencjał tej opony dzięki wysokim osiągom przez cały okres jej eksploatacji.

Wspieramy Cię innowacjami. Już od 130 lat
WSPIERAMY CIĘ INNOWACJAMI.
JUŻ OD 130 LAT

Począwszy od roku 1889 Michelin nieprzerwanie przedstawia światu kolejne innowacje, które powstają, by czynić mobilność ludzi i towarów bezpieczniejszą, bardziej wydajną i przyjazną środowisku. Francuski koncern jest nie tylko producentem opon uznawanych często za produkty referencyjne, ale cieszy się także nieposzlakowaną reputacją w świecie sportów motorowych, w branży turystycznej i gastronomicznej. Michelin jest jedną z wiodących światowych marek, która za swój cel przyjęła dawanie wszystkim lepszej drogi do postępu. To fundament misji Michelin.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Michelin podejmuje działania mające na celu ograniczenie wpływu działalności koncernu na środowisko naturalne

Michelin nieustannie podnosi osiągi swoich opon w zakresie efektywności paliwowej. Celem Michelin jest nie tylko zmniejszenie wpływu opon na zużycie paliwa, ale także zwiększenie autonomii pojazdów elektrycznych. Redukcja emisji CO2 związanej ze stosowaniem produktów koncernu jest integralną częścią jego strategii rozwoju. Ale jest nią także dążenie do ograniczenia liczby produkowanych opon poprzez przedłużenie ich trwałości przy utrzymaniu osiągów.

W wielu krajach Michelin angażuje się w działania związane ze zbiórką opon trafiających następnie do recyklingu. Poszukiwanie efektywnych i innowacyjnych sposobów odzysku surowców z zużytych opon to również obszar, w który Michelin inwestuje w swoich ośrodkach badawczo-rozwojowych. Materiały pozyskiwane z zużytych opon MICHELIN są moga byc ponownie wykorzystywane do produkcji nowych opon, mas bitumicznych bądź stanowią paliwo w kotłowniach i zakładach.

(1) Technologia MaxTouch Construction zapewnia równomierne rozłożenie sił występujących podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów dla większej trwałości bieżnika. Wyniki mogą się różnić w zależności od waru nków drogowych i atmosferycznych.

(2) Dzięki technologii MICHELIN Dynamic Response, która optymalizuje przeniesienie reakcji kierowcy na drogę dla znakomitej reaktywności i precyzji kierowania. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków dro gowych i atmosferycznych.

(3) Bieżnik w technologii Dual Sport Tread Design z wzdłużnymi rowkami odprowadzającymi wodę dla większej trakcji na mokrej drodze (strona wewnętrzna) oraz sztywnymi klockami dla większej przyczepności na suchej drodze (strona zewnętrzna). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Warianty
Etykieta UE
Etykieta UE
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Michelin Pilot Sport 5

Pełna treść gwarancji
 • gwarancja obejmuje użytkowanie opon przez 5 lat od daty zakupu lub do momentu całkowitego zużycia,
 • gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne,
 • jeśli w momencie uznanej reklamacji stopień zużycia opony nie przekracza 20% to opona zostanie wymieniona na nową,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony o większym zużyciu, wysokość rekompensaty jest zależna od stopnia zużycia reklamowanej opony.
Certyfikat
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Michelin

Certyfikat Michelin
 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!