Pracuj w Oponeo

Felgi do Buick Regal

Sprawdź rozmiar felg do Buick Regal i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Buick

Regal

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Buick Regal

Buick Regal to samochód, który przez dekady łączył sportowy charakter z elegancją i komfortem klasy premium. Powstał w 1973 roku, produkowany był do 2004 roku jako oddzielny model w ofercie firmy Buick. W 2009 roku samochód pod tą samą nazwą trafił do Chin, lecz w istocie był jedynie przebrandowanym Oplem Insignią. Buick Regal w okresie całej jego historii przeszedł przez wiele generacji, adaptując się do zmieniających się gustów oraz potrzeb klientów. Auto było dostępne w wersji nadwozia sedan, jak i jako praktyczne kombi (TourX). Klienci mieli także niezwykle szeroki wybór silników, w tym wydajne jednostki turbo lub hybrydowe. Regal wyróżniał się nowoczesnym designem, dynamiczną linią nadwozia oraz wysoką jakością wykonania, stanowiąc odpowiedź tej amerykańskiej marki na europejskie samochody klasy średniej. Ponadto auto to, niezależnie od wersji nadwozia, zapewniało dużo miejsca dla pasażerów i ich bagażu, czyniąc je doskonałym wyborem dla rodzin oraz osób ceniących sobie przestrzeń połączoną z komfortem jazdy. Regal, jako jeden z kluczowych modeli Buicka, kontynuował tradycję marki w zapewnieniu luksusowych, ale zarazem także wysoce funkcjonalnych i dynamicznych samochodów.

Atrakcyjne wizualnie i zachwycające jakością obręcze do Buick Regal

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów felg do Buicka Regala, różniących się wieloma aspektami wizualnymi, w tym kolorystyką, wykończeniem oraz konstrukcją. Tym, co je łączy, jest jednak ponadprzeciętna jakość, dzięki której wszystkie warianty stanowią najlepszy wybór w swojej kategorii cenowej.

Najważniejsze parametry felg do Buick Regal

Nasz asortyment obejmuje felgi do Buicka Regala, które w pełni pasują do tego auta pod kątem średnicy, szerokości, wartości ET i rozstawu śrub, co gwarantuje ich bezproblemowy montaż. Nie wymagają zatem żadnych modyfikacji związanych z ich konstrukcją, co ma ogromne znaczenie dla osób, które chcą po zakupie czuć się bezpiecznie.

Jaka jest średnica felg w Buick Regal?

Średnica felgi, podawana w calach, jest kluczowym parametrem w procesie personalizacji pojazdu. Odpowiednia średnica pozwala na dostosowanie wyglądu auta do indywidualnych preferencji, czyniąc go bardziej zgodnym z oczekiwaniami właściciela pod względem stylu. Do Buicka Regala felga aluminiowa powinna mieć od 17” do 20”.

Jaki jest rozstaw śrub w Buick Regal?

By mieć pewność, że felga do Buicka Regala będzie bezproblemowo współpracować z piastą koła, konieczny jest dobór odpowiedniego rozstawu śrub. Parametr ten powinien wynosić 5x115 lub 5x120, zależnie od rocznika i wersji auta. Wartości te odpowiadają za liczbę oraz rozmieszczenie otworów montażowych na piastach.

Jaka jest szerokość felg w Buick Regal?

Szerokość felgi wpływa nie tylko na maksymalną szerokość montowanej opony oraz na jej zachowanie na drodze, lecz także na wygląd auta. W przypadku Buicka Regala felga aluminiowa powinna mieć ten parametr mieszczący się w przedziale 7,5-8,5”.

Jakie jest ET felgi w Buick Regal?

Odsadzenie (ET) to wartość określająca różnicę między środkiem felgi a punktem, w którym obręcz jest przykręcana do piasty. Wpływa ona na prawidłowe zachowanie samochodu podczas jazdy. W przypadku felg do Buicka Regala powinna wynosić 45-49.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Buick Regal

Osoby jeżdżące autem Buick Regal najczęściej wybierają: