Felgi do Audi A4

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

2019 - obecnie (gen. B9 FL)

2007 - 2016 (gen. B8)

2004 - 2008 (gen. B7)

2000 - 2006 (gen. B6)

Nie znaleziono auta

Podaj

Audi A4

Audi A4 to istny samochód-instytucja wśród aut zaliczanych do tzw. klasy średniej. Świadczą o tym miliony sprzedanych egzemplarzy – wyprodukowano ich już ponad 6 milionów – oraz niezwykła popularność wśród kolejnych pokoleń kierowców. A4 to jeden z najczęściej kupowanych pojazdów w historii niemieckiego producenta.


Produkcja pierwszej generacji (B5) rozpoczęła się w 1994 roku. Samochód okazał się rewelacją za sprawą nieskomplikowanej, minimalistycznej, ale nowoczesnej stylistyki. Aluminiowe felgi Audi A4 B5 dodatkowo podkreślały zgrabną sylwetkę samochodu. Wśród atutów pierwotnej wersji Audi A4 wymienia się także nowoczesną skrzynię biegów oraz dobre, niezawodne silniki.


Druga generacja – Audi A4 B6, została zaprezentowana w 2000 roku. W stosunku do pierwowzoru przeszła ona facelifting. Oprócz karoserii zmienił się także układ wnętrza, który przy okazji nieznacznie powiększono. Felgi Audi A4 B6 prezentowały się najlepiej w wersji aluminiowej. Modyfikację przeszło także zawieszenie, budowa skrzyni biegów oraz podstawowe wyposażenie pojazdu.


Kolejne gruntowne przemiany w modelu A4 nastąpiły w 2007 roku, gdy zaprezentowano trzecią generację auta (B8). Charakteryzuje się ona doskonałymi osiągami i komfortowym prowadzeniem się pojazdu. Wyróżnić należy też efektowny, nowoczesny design. Wielu kierowców podkreślało, że felgi Audi A4 B8 w wersji pięcioramiennej znakomicie podkreślają zgrabną sylwetkę.


Najnowsza, czwarta generacja (B9) została wdrożona do produkcji w 2015 roku. Zostało ono właściwie stworzono od nowa, zaprojektowano je od podstaw. Samochód jest większy i lżejszy od poprzedników. Auto nabrało jeszcze więcej sportowego charakteru – ma bardziej aerodynamiczną konstrukcję oraz mocniejsze silniki na wyposażeniu.


Felgi Audi A4


Imponujący, zaliczany do segmentu premium wygląd auta, można dodatkowo spersonalizować poprzez założenie charakterystycznych obręczy. Do modelu A4 jest możliwe dobranie ich w różnych wariantach. Właściciele auta mogą przebierać pośród wielu modeli. Dostępne są zarówno felgi aluminiowe, jak i felgi stalowe.

Klienci kupujący felgi do Audi A4 B7 Avant, najchętniej wybierają tradycyjne, pięcioramienne modele aluminiowe. Z kolei nowocześniejsze wzornictwo obręczy lepiej sprawdzi się przy usportowionych wersjach pojazdu, gdzie dynamiczną stylistykę dopełniają felgi. Audi A4 S Line to dobry przykład samochodu, w którym kierowca może popuścić wodzę fantazji i zdecydować się na coś ekstrawaganckiego.