Pracuj w Oponeo

Felgi do Audi A4

Sprawdź rozmiar felg do Audi A4 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Audi

A4

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Audi A4

Audi A4 to popularny model samochodu, który często spotykany jest na ulicach miast. Co ciekawe, jego fabrycznym oznaczeniem było „B5”. Premiera auta miała miejsce w 1994 roku i od tego czasu konstrukcja przeszła wiele modernizacji. Najnowszym wcieleniem jest Audi A4 V, będące piątą generacją pierwotnej wersji. Choć pojazd jest obecnie większy niż wcześniej, to jednocześnie obniżona została jego masa. Mimo że auto od samego początku należało do eleganckich, teraz jego nadwozie prezentuje się naprawdę luksusowo, zwłaszcza po liftingu, który miał miejsce w 2019 roku. Dostępne są zarówno modele sedan (4-drzwiowe), jak i kombi (5-drzwiowe).

Felgi Audi A4 – rozstaw śrub, szerokość, średnica i inne kluczowe parametry

Felga w Audi A4, podobnie jak w każdym innym pojeździe, musi być odpowiednio dostosowana do konkretnego modelu. Bardzo ważne są jej parametry. Wszystkie są czysto techniczne, choć niektóre z nich, jak choćby średnica, mają istotny wpływ na wygląd całego samochodu.

Jaka jest średnica felg w Audi A4?

Bardzo często spotkać można felgi aluminiowe 17”. W Audi A4 powszechnie stosowane są też wersje 16”, 18” i 19”. Najmniejsze dostępne dla tego auta modele mają 15 cali, natomiast największe są obręcze 20-calowe.

Jaki jest rozstaw śrub w felgach do Audi A4?

Rozstaw śrub w Audi A4 jest zunifikowany, co oznacza, że obowiązuje jeden standard dla wszystkich wersji tego pojazdu. Niezależnie od tego, czy zamontowane są obręcze stalowe 16”, czy felgi aluminiowe 15”, w Audi A4 rozstaw śrub wynosi zawsze 5x112 mm.

Jaka jest szerokość felg w samochodach Audi A4?

Felgi do Audi A4 mogą mieć różne szerokości. Zakres nie jest specjalnie szeroki – wynosi on od 6 do 9,5 cala.

Jakie jest ET felg w Audi A4?

Zakres ET zależy w dużej mierze od generacji auta. Najniższa wartość, czyli 28 mm stosowana jest w najnowszych samochodach, a najwyższa – 48 mm, wykorzystywana była w poprzedniej odsłonie tego pojazdu.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Audi A4

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Audi A4