Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Wszyscy

Zastosuj

Pokaż Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy
dostarczyć do serwisu montażowego.

Jeśli zamówisz do 15:00, możesz zarezerwować montaż nawet jutro!

Dostarczamy opony do serwisów wymiany. Do wyboru masz 922 warsztaty w całym kraju. Dostawa gratis w wybranym przez Ciebie terminie - rezerwujesz dzień i godzinę montażu. Wymiana wg cennika serwisu.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony 165/80 R15

Najlepiej oceniane opony

Przedstawiamy najwyżej oceniane opony letnie i zimowe w rozmiarze 165/80 R15 przez użytkowników naszego sklepu. Zobacz najlepsze opony w rozmiarze 165/80 R15 według kierowców. Posiadamy największą bazę ocen i opinii o oponach w polskim Internecie.

Przepraszamy, chwilowo nie posiadamy dostępnych opon w tym rozmiarze.
Przepraszamy, chwilowo nie posiadamy dostępnych opon w tym rozmiarze.

Średnia ocena opon: 4,90 na podstawie 8 ocen

Najczęściej kupowane opony w rozmiarze 165/80 R15

Zobacz najczęściej kupowane opony letnie i zimowe w rozmiarze 165/80 R15. Prezentujemy ofertę najczęściej wybieranych przez naszych klientów opon letnich i zimowych. Są to najpopularniejsze i najbardziej sprawdzone modele opon 165/80 R15.

Rozmiar opony

Na boku opony widnieje ciąg znaków będący jej rozmiarem, np. 165/80 R15, gdzie pierwsza liczba to szerokość przekroju mierzona pomiędzy bokami opony w milimetrach. Druga liczba w rozmiarze opony to wysokość profilu, czyli wartość procentowa w stosunku do szerokości opony, np. 55 to 55% z 205, czyli 112,75 mm. „R” informuje o typie opony (R - radialna, D – diagonalna). Ostatnia liczba oznacza szerokość felgi w calach. Znajomość rozmiaru opon jest niezbędna podczas zakupu.

Sezon

Sprawdź ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych w rozmiarze 165/80 R15. Prezentujemy opony 165/80 R15 przeznaczone do użytkowania w różnych porach roku.

Producent

Na świecie działa kilkuset producentów opon. Zobacz ofertę opon w rozmiarze 165/80 R15 najczęściej wybieranych marek.