Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Vredestein

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Vredestein

Opony Vredestein

Vredestein Banden B.V. to holenderska firma powstała w 1946 roku, chociaż doświadczenie przedsiębiorstwa w produkcji asortymentu gumowego sięga 1909 roku.

W 2006 przedsiębiorstwo stało się częścią grupy Amtel-Vredestein. W 2009 roku firma została zakupiona przez Apollo Tyres Ltd.

W ofercie firmy znajdują się opony osobowe, dostawcze, 4x4, rolnicze, retro, ciężarowe i rowerowe.

Fabryki opon samochodowych Vredestein znajdują się w Holandii. Ogumienie rolnicze oraz rowerowe jest produkowane w Indiach, Tajlandii i Indonezji.

Firma znana jest ze współpracy ze słynnym włoskim studiem Giugiaro Design, które zajmuje się projektowaniem opon Vredestein.

Firma to jeden z nielicznych producentów opon do aut zabytkowych.

Produkty Vredestein charakteryzują się wysokimi parametrami oraz wyjątkowym wyglądem.

Ranking opon letnich Vredestein

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,4 1111140 (21 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (61 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (26 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (101 opinii)
opona letnia Ocena 5,2 1111120 (120 opinii)
opona letnia Ocena 5,1 1111110 (103 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 111110 (5 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 11111000 (70 opinii)
opona letnia Ocena 4,9 1111900 (12 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (3 opinie)

Ranking opon zimowych Vredestein

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 6,0 111111 (1 opinia)
opona zimowa Ocena 5,3 1111120 (80 opinii)
opona zimowa Ocena 5,1 1111110 (35 opinii)
opona zimowa Ocena 4,9 1111900 (3 opinie)
opona zimowa Ocena 4,9 1111900 (35 opinii)
opona zimowa Ocena 4,9 1111800 (24 opinii)
opona zimowa Ocena 4,7 1111600 (5 opinii)
opona zimowa Ocena 4,5 1111500 (3 opinie)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Vredestein w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Vredestein, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Vredestein. Są to modele marki Vredestein, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

  • Vredestein Sportrac 5
    Vredestein Sportrac 5

    Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch części: część wewnętrzna ...

  • Vredestein Ultrac Sessanta
    Vredestein Ultrac Sessanta

    Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch niezależnych części, a każda z ...

Historia marki

Poznaj bliżej producenta najbardziej designerskich opon na światowym rynku. Sprawdź jak rozwijała się popularność marki Vredestein i co może ona zaoferować swoim klientom.   Początki firmy sięgają pierwszej dekady dwudziestego wieku. W 1908 roku w miejscowości Enschede rozpoczęła się eksperymentalna produkcja opon do samochodów osobowych. Wtedy po raz pierwszy na rynku pojawiła się marka Vredestein. Po kilkunastu latach działalności, firma zaczęła jednak przynosić straty i dokładnie w 1925 roku wycofała się z branży. Gdy zaraz po drugiej wojnie światowej Vredestein wracał do gry w przemyśle oponiarskim, było to przedsięwzięcie pod każdym względem wymagające. Po pierwsze, po ponad dwudziestu latach rynek zmienił się diametralnie, toteż planowana reaktywacja przedsiębiorstwa sprowadzała się de facto do jego powtórnego założenia od podstaw. Po drugie, działania wojenne odcisnęły bolesne piętno na wielu dziedzinach przemysłu. Stworzenie nowej fabryki w Enschede było wspólnym projektem Holendrów z amerykańskim koncernem BF Goodrich. Pierwsza seria opon, które zeszły z taśmy zakładów Vredestein Banden powstała właśnie na licencji BFG. Ogumienie typu Stateside, które cieszyło się sporym wzięciem za oceanem nie do końca sprawdziło się na europejskich drogach. Holenderscy inżynierowie opracowali więc swój autorski model, dostosowany do określonych wymagań kierowców ... Więcej

Modele opon Vredestein

Wszystkie modele opon marki Vredestein dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Vredestein spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Vredestein. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Vredestein.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Vredestein. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Vredestein.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Vredestein. Każda z opon Vredestein dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Vredestein oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Vredestein odpowiednie dla Twojego auta.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Vredestein. Wybierz najlepsze dla siebie opony Vredestein.