Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Maxxis

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Maxxis

Opony Maxxis

Opony Maxxis produkowane są przez założoną na Tajwanie markę Cheng-Shin Rubber Ind. Co. Ltd. Współcześnie opony Maxxis szybko zdobywają kolejne rynki opon na całym świecie. Marka jest dostępna już w 130 państwach. Jedną z charakterystycznych cech opon Maxxis jest ich trwałość i dobre przygotowanie do każdych warunków drogowych. To wszystko to zasługa nowoczesnych technologii stosowanych przez tę dynamicznie rozwijającą się firmę. Zachęcamy do uważnego zapoznania się z ofertą tego producenta, która z pewnością skrywa idealne wyposażenie do Twojego samochodu.

Ranking opon letnich Maxxis

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,7 1111170 (1 opinia)
opona letnia Ocena 5,7 1111160 (1 opinia)
opona letnia Ocena 5,1 1111110 (2 opinie)
opona letnia Ocena 4,7 1111600 (1 opinia)
opona letnia Ocena 4,4 1111400 (2 opinie)

Ranking opon zimowych Maxxis

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 4,7 1111600 (5 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Maxxis w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Maxxis, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Maxxis CR 966
  Maxxis CR 966

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie ...

 • Maxxis UE 168
  Maxxis UE 168

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Maxxis. Są to modele marki Maxxis, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Maxxis CR 966
  Maxxis CR 966

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie ...

 • Maxxis M8001
  Maxxis M8001

  Brak opisu

Historia marki

Maxxis to dziesiąty największy na świecie producent opon. W pierwszej dziesiątce oponiarskich potęg globu firma rodem z Tajwanu to również potęga najmłodsza. W tym przypadku krótka historia oznacza dynamiczny, a czasem zawrotny wręcz postęp na światowym rynku ogumienia. Opony rowerowe na początek Pod koniec lat sześćdziesiątych rynek ten był już mocno obsadzony. Czołowe marki, głównie z Europy i Stanów Zjednoczonych prześcigały się w wyścigu oponiarskich zbrojeń, wprowadzając kolejne udoskonalenia i innowacje. W tym czasie, dokładnie w 1967 roku w miejscowości Yuanlin na Tajwanie powstało przedsiębiorstwo Cheng Shin Rubber. Wtedy nikt nie mógł przypuszczać, że ponad czterdzieści lat później to przedsiębiorstwo będzie jednym z liczących się graczy w branży ogumienia. Cheng Shin zaczynało od skromnej produkcji opon i dętek rowerowych. Po zaledwie roku fabryka w Yanlin rozrosła się na tyle, że zatrudniała już blisko 180 osób, a jej oferta została poszerzona o ogumienie motocyklowe. Po dwóch latach firma została przekształcona w spółkę akcyjną i rozpoczęła współpracę z innym tajwańskim producentem, Federal Tire w zakresie wymiany know-how i relacji biznesowych. Jako że Federal Tire było wówczas związane z japońskim koncernem Bridgestone, część technologii niezbędnych dla dalszego rozwoju produkcji Cheng Shin pozyskało prosto z Japonii. Efekty? W 1971 roku ... Więcej

Modele opon Maxxis

Wszystkie modele opon marki Maxxis dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Maxxis spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Maxxis. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Maxxis.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Maxxis. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Maxxis.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Maxxis. Każda z opon Maxxis dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Maxxis oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Maxxis odpowiednie dla Twojego auta.