Filtry
 • Szukaj opon wg rozmiaru
 • Szukaj opon wg motocykla

Opony motocyklowe

 • Wg rozmiaru
 • Wg motocykla
Opony motocyklowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

Aktywne filtry:

 • Producent: Kenda
Przywróć domyślne filtry Zmień filtry

Opony motocyklowe Kenda

Nie znaleźliśmy produktów odpowiadających wybranym przez Ciebie kryteriom. Zmień kryteria wyszukiwania lub skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Zadzwoń lub napisz. Dziś pracujemy w godzinach 8-20.

52 341 88 00

52 586 28 00

Koszt połączenia wg taryfy operatora.

801 11 43 43

Koszt połączenia z telefonów stacjonarnych 0,29 zł + VAT.

Czat z doradcą
Poproś o kontakt
Napisz do nas
Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony motocyklowe Kenda

Kenda została utworzona w 1962 roku na Tajwanie. Profil działalności azjatyckiej marki od samego początku ukierunkowany był na wytwarzanie wyrobów gumowych – głównie opon rowerowych oraz dętek, które cieszą się sporym uznaniem wśród użytkowników. Rosnąca popularność motocykli spowodowała duże zmiany w funkcjonowaniu azjatyckiego przedsiębiorstwa. Postanowiono poszerzyć asortyment, a krok ten okazał się dość znaczący dla marki Kenda. Opony motocyklowe oprócz produkowanych do tej pory rowerowych stały się jednym z głównych filarów działalności. Coraz większe zainteresowanie wyrobami tajwańskiego producenta spowodowało, że produkty zasilały nie tylko rodzimy, azjatycki rynek, ale dotarły także do Stanów Zjednoczonych czy Europy.

Opony Kenda do każdego pojazdu

Oprócz ogumienia do rowerów i motocykli w katalogu tajwańskiej marki znajdziemy także modele do przyczep, wózków golfowych, samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych. Skrupulatność i dbałość o jakość wykonania są znaczące dla twórców, ponieważ dzięki temu każda opona Kenda spełnia rygorystyczne normy, dostosowane do standardów rynków dystrybucji. Inżynierowie pracujący w fabrykach w Chinach, Wietnamie, Indonezji oraz na Tajwanie czuwają nad tym, by na każdym etapie produkcji zachowano jak najwyższe standardy wykonania.

Dobre osiągi w atrakcyjnej cenie

Skutery i motorowery to dwie grupy pojazdów, do których wytwarzane są opony motocyklowe Kenda. Opinie na temat powstających wyrobów są jak najbardziej pozytywne, co jest zasługą oferowanych dobrych parametrów jezdnych, nienagannej przyczepności, stabilności, wytrzymałości, a to wszystko za sprawą zastosowanych mieszanek gumowych w oponach Kenda. Producent ma na uwadze również zmieniające się pory roku i stara się, aby wyroby nie stawiały żadnych ograniczeń kierowcom pojazdów, w których są montowane.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

 • 1
  Kup opony i wybierz dostawę
  z montażem
 • 2
  Zarezerwuj terminmontażu po złożeniu
  zamówienia
 • 3
  Zamontuj oponyw wybranym serwisie! Do wyboru aż 1040 serwisów!