Menu
Kup
726 / szt.
Klasa premium

Yokohama G033

Model dostępny w wielu rozmiarach już od 452zł
Wybierz rozmiar
 • 215/70 R16 100 H MITSUBISHI 452zł
 • 215/70 R16 100 H 726zł
726 / szt.
Zapytaj o dostępność
Kup

Transport GRATIS

14 dnina zwrot

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Sezon:
Indeks prędkości:
H = max 210 km/h
Indeks nośności:
100 = max 800 kg
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji szczegóły
Etykieta UE:
B C 71dB szczegóły
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opis produktu

Yokohama G033

Typ: opona letnia.

Klasa: premium – doskonałe osiągi i najwyższa jakość wykonania.

Przeznaczenie: samochody z napędem na 4 koła.

Bieżnik: symetryczny - gwarantuje zrównoważone osiągi na każdym typie nawierzchni.

Rozmiary: 16 cali.Yokohama G033 to opona klasy premium stworzona z myślą o jeździe w sezonie letnim. Model przeznaczony jest do sportowych samochodów wyposażonych w napęd na 4 koła. Wytrzymała, symetryczna rzeźba bieżnika sprawia, że opona radzi sobie zarówno w mieście, na drogach utwardzonych, jak i w terenie.

Model posiada żebrową konstrukcję, złożoną z niewielkich klocków bieżnika. Wzór ten został zoptymalizowany przy pomocy technologii komputerowych, dzięki czemu jest dopasowany do warunków, w jakich użytkowane są opony tego typu. Gesty wzór bieżnika sprawia, że naciski działające na jego powierzchnię rozkładają się bardziej równomiernie. Dzięki temu zarówno na asfalcie, jak i w terenie bieżnik ściera się powoli i jednolicie, a właściwości są na wysokim poziomie przez cały okres użytkowania Yokohama G033 bez względu na liczbę przebytych kilometrów.Precyzyjne sterowanie zapewnia centralne zwarte żebro stworzone z nachodzących na siebie klocków, pomagające również w precyzyjnym przekazywaniu ruchów kierownicy na drogę. Zwiększenie powierzchni styku opony z jezdnią, a tym samym stały kontakt z nawierzchnią przekłada się na szybszą reakcję i większe bezpieczeństwo jazdy nawet na grząskim i śliskim podłożem. Opona ma również właściwości samooczyszczające za sprawą specjalnego profilu, który gwarantuje efektywne usuwanie błota. Dzięki gęstemu wzorowi wgłębienia i kanaliki chronione są przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi przez blokowaniem się drobnych kamieni.W czasie jazdy na mokrej nawierzchni za optymalną trakcję odpowiada system specjalnych rowków obwodowych, które łączą się z siecią poprzecznych kanalików. Dodatkowo, odprowadzanie wody spod czoła opony jest usprawniane poprzez nacięcia na barkach modelu. Specjalna, wzmocniona konstrukcja ze sztywnym opasaniem oraz grubą ścianą boczną zapewniają ochronę przed pęknięciami, odkształceniami i otarciami. Nowoczesna mieszanka gumowa zastosowana do budowy opony sprawia, że przebiegi wydłużają się, a kierowca może cieszyć się pełnią osiągów przez długi czas.Informacje o producencie: Opony Yokohama to japońska jakość, która zapewni Ci bezpieczną i komfortową jazdę. Yokohama jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie, a jej historia sięga niemal 100 lat. Firma dostarcza na rynek opony segmentu premium do samochodów osobowych, dostawczych, aut ciężarowych oraz pojazdów rolniczych i przemysłowych. Dzięki stosowaniu materiałów najwyższej jakości i drobiazgowej kontroli na każdym etapie produkcji, opony Yokohama są cenione przez kierowców na całym świecie.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Yokohama G033

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
215/70 R16 100 H 726 zł Kup
215/70 R16 100 H 452 zł Wcześniej 726 zł Kup
Etykieta UE

Etykieta opony Yokohama G033:

B C 71 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Yokohama G033

Pełna treść gwarancji
 • okres gwarancji wynosi 5 lat od daty produkcji opony (na opony o głębokości bieżnika 1,6 mm lub mniejszej gwarancja nie obowiązuje),
 • w przypadku uznania reklamacji otrzymasz rekompensatę zależną od stopnia zużycia opony (im mniej zużyta opona, tym większy zwrot),
 • wszystkie reklamowane opony są dokładnie badane przez wysokiej klasy specjalistów.
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

  Większość naszych produktów możemy dostarczyć do serwisu
  w Twoim sąsiedztwie.

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

  Jeżeli dokonasz zakupu do godziny 14:00, montaż możesz umówić już na następny dzień.

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!

  Wystarczy, że pojawisz się w umówionym terminie, a specjaliści zamontują je w atrakcyjnej cenie!

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom