Yokohama G033

Miniatura 1
Model dostępny
w wielu rozmiarach
Od 461 szt.
Wybierz rozmiar opony
Sprawdź cenę
Szukaj wg auta Sprawdź cenę

Dostawa od 24h

14 dnina zwrot

Transport GRATIS

Możliwość montażu w serwisie

Zakupyna raty

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Sezon:
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Raty
 • Gwarancja
Opis produktu
Opis produktu

Yokohama G033

Typ: opona letnia.

Klasa: premium – doskonałe osiągi i najwyższa jakość wykonania.

Przeznaczenie: samochody z napędem na 4 koła.

Bieżnik: symetryczny - gwarantuje zrównoważone osiągi na każdym typie nawierzchni.

Rozmiary: 16 cali.Yokohama G033 to opona klasy premium stworzona z myślą o jeździe w sezonie letnim. Model przeznaczony jest do sportowych samochodów wyposażonych w napęd na 4 koła. Wytrzymała, symetryczna rzeźba bieżnika sprawia, że opona radzi sobie zarówno w mieście, na drogach utwardzonych, jak i w terenie.

Model posiada żebrową konstrukcję, złożoną z niewielkich klocków bieżnika. Wzór ten został zoptymalizowany przy pomocy technologii komputerowych, dzięki czemu jest dopasowany do warunków, w jakich użytkowane są opony tego typu. Gesty wzór bieżnika sprawia, że naciski działające na jego powierzchnię rozkładają się bardziej równomiernie. Dzięki temu zarówno na asfalcie, jak i w terenie bieżnik ściera się powoli i jednolicie, a właściwości są na wysokim poziomie przez cały okres użytkowania Yokohama G033 bez względu na liczbę przebytych kilometrów.Precyzyjne sterowanie zapewnia centralne zwarte żebro stworzone z nachodzących na siebie klocków, pomagające również w precyzyjnym przekazywaniu ruchów kierownicy na drogę. Zwiększenie powierzchni styku opony z jezdnią, a tym samym stały kontakt z nawierzchnią przekłada się na szybszą reakcję i większe bezpieczeństwo jazdy nawet na grząskim i śliskim podłożem. Opona ma również właściwości samooczyszczające za sprawą specjalnego profilu, który gwarantuje efektywne usuwanie błota. Dzięki gęstemu wzorowi wgłębienia i kanaliki chronione są przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi przez blokowaniem się drobnych kamieni.W czasie jazdy na mokrej nawierzchni za optymalną trakcję odpowiada system specjalnych rowków obwodowych, które łączą się z siecią poprzecznych kanalików. Dodatkowo, odprowadzanie wody spod czoła opony jest usprawniane poprzez nacięcia na barkach modelu. Specjalna, wzmocniona konstrukcja ze sztywnym opasaniem oraz grubą ścianą boczną zapewniają ochronę przed pęknięciami, odkształceniami i otarciami. Nowoczesna mieszanka gumowa zastosowana do budowy opony sprawia, że przebiegi wydłużają się, a kierowca może cieszyć się pełnią osiągów przez długi czas.Informacje o producencie: Opony Yokohama to japońska jakość, która zapewni Ci bezpieczną i komfortową jazdę. Yokohama jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie, a jej historia sięga niemal 100 lat. Firma dostarcza na rynek opony segmentu premium do samochodów osobowych, dostawczych, aut ciężarowych oraz pojazdów rolniczych i przemysłowych. Dzięki stosowaniu materiałów najwyższej jakości i drobiazgowej kontroli na każdym etapie produkcji, opony Yokohama są cenione przez kierowców na całym świecie.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta
Oferta
Ceny i rozmiary Yokohama G033

Zastosuj

Zastosuj

Dostępne warianty w rozmiarze 215/70 R16
16" 2 dostępne warianty
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2022

Doręczymy we wtorek!

469 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Zobacz więcej
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.
Raty
Raty
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Yokohama G033

Pełna treść gwarancji
 • okres gwarancji wynosi 5 lat od daty produkcji opony (na opony o głębokości bieżnika 1,6 mm lub mniejszej gwarancja nie obowiązuje),
 • w przypadku uznania reklamacji otrzymasz rekompensatę zależną od stopnia zużycia opony (im mniej zużyta opona, tym większy zwrot),
 • wszystkie reklamowane opony są dokładnie badane przez wysokiej klasy specjalistów.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!