Pracuj w Oponeo

Felgi do VW T6

Sprawdź rozmiar felg do VW T6 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

VW

T6

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

VW T6

Volkswageny z serii „T” to jedne z najpopularniejszych vanów na polskich drogach. Od chwili rozpoczęcia produkcji w 1950 roku konstrukcja doczekała się 6 wcieleń. Najnowsza generacja jest dostępna na rynku od 2015 roku. Model występuje jako auto osobowe i dostawcze w wielu różnych wersjach (Caravelle, Multivan, Transporter).

Felgi OEM do Volkswagen T6

Obręcze mocowane w Volkswagenach T6 na etapie produkcji występują w wielu różnych rozmiarach i wzorach. W zależności od wersji użytkownicy mają do wyboru konstrukcje o średnicy 16”, 17”, lub 18”. Wśród nich są obręcze stalowe oraz aluminiowe ze srebrnym, srebrno-szarym lub czarnym wykończeniem

Felgi VW T6: rozmiar, ET i rozstaw śrub

Jakie parametry obręczy wziąć pod uwagę, szukając zamienników oryginalnych felg? Najważniejsze z nich to średnica i szerokość, liczba i rozstaw śrub montażowych, a także parametr ET, od którego zależy głębokość osadzenia obręczy. Kierując się danymi wskazanymi w specyfikacji, zyskamy pewność, że felga będzie pasować do auta, a pojazd zachowa odpowiednie właściwości użytkowe.

  • Jaka jest średnica felg w Volkswagen T6?

Rozmiary felg, które pasują do VW T6, zależą od wersji nadwozia oraz silnika. Zwykle są to konstrukcje o średnicy od 16 lub 17 cali do nawet 20 cali.

  • Felgi w VW T6: rozstaw śrub

Koła w Volkswagenie T6 mocuje się na 5 śrub. Otwory montażowe w felgach rozstawione są na okręgu o średnicy 120 mm. Szukaj zatem modelu o rozstawie 5x120 mm.

  • Volkswagen T6 - jaka szerokość?

Najwęższe felgi pasujące do Volkswagena T6 mogą mieć 6,5” lub 7”(w zależności od wersji). Maksymalna szerokość 19-calowych obręczy to nawet 9,5”, a 20-calowych - 9”.

  • Jakie jest ET felg Volkswagen T6?

Parametr ET określa stosunek umiejscowienia płaszczyzny montażowej obręczy do środka jej symetrii. W przypadku modelu T6 zostało określone w przedziale od ET 40 do ET55 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do VW T6

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do VW T6

Osoby jeżdżące autem VW T6 najczęściej wybierają: