Menu

Felgi do VW T6

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

VW T6

Volkswagen Transporter 6 to zaprezentowana w 2015 roku odsłona kultowego samochodu dostawczego, który przez ponad dekadę obecności na rynku sprzedał się w 2 milionach egzemplarzy.


Najnowsza generacja popularnego Transportera wyróżnia się względem poprzedników zdecydowanie bardziej dynamiczną sylwetką z wyraźnie zarysowanymi krawędziami i dłuższą maską. Volkswagen T6 dostępny jest w kilku odmianach. Wersja pod nazwą „Transporter” w wariancie kombi lub furgonu, przeznaczony jest głównie do pracy zadaniowej. Dla sektora osobowego preferowane są opcje „MultiVan” oraz „Caravelle”, a jako auto turystyczno-rekreacyjne stworzono rozwiązanie „California” z odmianami „Beach”, „Coast” oraz „Ocean”.


T6 przystosowano do wszystkich potrzeb współczesnego kierowcy. Dzięki nowoczesnemu katalizatorowi tlenków azotu spełnia rygorystyczne wymagania emisji spalin, a wydajne jednostki o pojemności 2.0 i mocy od 84KM do nawet 204 KM sprawdzą się przy dużym obciążeniu. Modele o zamkniętym nadwoziu wyposażono dodatkowo w system adaptacyjny, który pozwala dostosowywać sztywność nadwozia oraz pracę układu kierowniczego według trzech predefiniowanych stylów jazdy: miejskiego, komfortowego, sportowego.


Opcjonalnie dostępne są także bardzo nowoczesne systemy bezpieczeństwa, w tym „ACC”, czyli aktywny tempomat utrzymujący dystans do następnego samochodu czy „Front Assist” kontrolujący sytuację przed maską samochodu i pomagający zareagować w sytuacji kryzysowej. Doskonale sprawdzają się w trakcie wielogodzinnej podróży, kiedy uwaga kierowcy nie jest już tak wyostrzona jak na początku jazdy.


Volkswagen T6 to świetny następca kultowej serii, która udowadnia że samochody dostawczo-osobowe wcale nie muszą być ograniczone do pracy pod dużym obciążeniem. Model oferuje wiele rozwiązań technologicznych, które zadowolą nawet bardzo wymagających kierowców. Transporter jako samochód niezwykle uniwersalny, potrzebuje także obręczy, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Spośród dziesiątek dostępnych modeli felg aluminiowych oraz stalowych do Volkswagena T6, warto wybrać te najlepiej wpisujące się w naszą wizję użytkowania samochodu.