Pracuj w Oponeo

Felgi do Opel Crossland X

Sprawdź rozmiar felg do Opel Crossland X i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Opel

Crossland X

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Opel Crossland X

Opel Crossland (dostępny również pod nazwą Crossland X) jest produkowany od 2017 roku. To kompaktowy crossover, który sprawdza się jako auto rodzinne oraz wygodny pojazd do miejskiej jazdy. W 2021 auto przeszło facelifting. Oferowane jest w kilku wersjach wyposażenia oraz z różnymi jednostkami napędowymi.

Oryginalne felgi Opel Crossland X

W zależności od wersji wyposażenia, Opel Crossland oferowany jest przez producenta z felgami o średnicy 16" lub 17". To konstrukcje ze stopu aluminium dostępne w kilku nowoczesnych wzorach. Mogą mieć wykończenie srebrne błyszczące lub matowe, a także srebrno-czarne.

Jakie felgi do Opla Crosslanda?

By felgi pasowały do auta, ich parametry powinny być zgodne z wytycznymi producenta samochodu. Użytkownicy mają zwykle do wyboru kilka wariantów rozmiarowych (średnica i szerokość). Ważne, by obręcz miała odpowiedni parametr ET, a także właściwą liczbę i rozstaw otworów montażowych. W przeciwnym razie nie będzie pasować do auta.

  • Jaka jest średnica felg do Opla Crosslanda?

Do wszystkich wersji Opla Crosslanda można zainstalować felgi o średnicy od 16", 17", 18" i 19". W niektórych modelach jest też opcja montażu konstrukcji 15".

  • Jaki jest rozstaw śrub w felgach Opel Crossland?

Dla modelu Crossland zaprojektowano 4-śrubowy system mocowania felg. Elementy montażowe są rozmieszczone na okręgu o średnicy 108 mm. Standard ten oznaczany jest jako 4x108.

  • Jaka jest szerokość felgi w Oplu Crosslandzie?

Minimalna szerokość obręczy w Oplu Crosslandzie wynosi 6" do konstrukcji o średnicy 15" lub 6,5" dla felg o średnicy 16". Konstrukcje 18" i 19" mogą mieć maksymalną szerokość 7,5".

  • Jakie jest ET felg do Opla Crosslanda?

ET to parametr określający głębokość umieszczenia obręczy w nadkolu. Gdy jest odpowiednio dobrany, koło w całości zmieści się pod błotnikiem - nie będzie wystawać poza obrys ani ocierać. Dla modelu Crossland parametr ten określono w przedziale od ET 15 do ET 20 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Opel Crossland X

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Opel Crossland X

Osoby jeżdżące autem Opel Crossland X najczęściej wybierają: