Felgi do Mazda 6

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Mazda 6

Mocne wejście w rynek, zdobycie uznania kierowców na całym świecie oraz ugruntowanie swojej pozycji za sprawą udanych liftów i kolejnych generacji. Mazda 6 to klasyczny przykład historii sukcesu w portfolio japońskiego producenta.


„Szóstka” to jeden z najpopularniejszy modeli, którego sukces uwidacznia się w liczbach – ilość wyprodukowanych i sprzedanych egzemplarzy liczy się już w milionach. Skąd tak duża popularność tego auta w kategorii samochodów średniej klasy? Spełnia ono wszystkie wymagania, jakie można mieć od pojazdu z tego segmentu – jest niezawodne, atrakcyjne pod względem stylistyki i wyposażenia, a także nie kosztuje fortuny. Nie bez powodu „6” zdobyła srebrny medal w konkursie na Europejski Samochód Roku (2003).


Zaprezentowana światu w 2007 roku druga generacja miała przeprojektowane nadwozie i wnętrze. Nowa charakterystyka prezentowała się świeżo i współcześnie. Charakteryzowała je przede wszystkim dynamiczna, sportowa sylwetka. Kierowcom od razu rzuciła się w oczy także wyraźna, mocna konstrukcja nadkoli oraz gładko przebiegająca linia dachu.


Najnowsza, III generacja jest dostępna od 2012 roku. Od poprzednich wersji różni ją głównie wzornictwo. Została stworzona zgodnie z nową filozofią marki – „KODO: Dusza Ruchu”. Celem nowej idei było nadanie więszkego indywidualizmu produkowanym samochodom. W przypadku nowej Mazdy 6 udało się to osiągnąć w 100%.


Idealnym uzupełnieniem nowoczesnego charakteru auta mogą okazać się felgi Mazda 6 w połączeniu z oryginalnymi obręczami, nabiera drugiego życia. Pomóc w osiągnięciu efektownego wyglądu mogą zarówno felgi stalowe, jak i felgi aluminiowe. Najważniejsze, aby wzór uwypuklał niuanse wzornictwa pojazdu.