Opony Starfire

Opony Starfire

Ocena producenta
4,2
na podstawie 3 opinii
Popularne rozmiary:
Starfire 205/55 R16 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

W naszej ofercie posiadamy 1 model opon Starfire
w cenie od 210 do 210 złotych.

Opony osobowe Starfire

Starfire W200
3,9

2 opinie

Od 210 szt.
Nie sposób przecenić amerykańskiej myśli produkcyjnej. Najprężniejsza gospodarka świata słynie z wyrobów najwyższej jakości. Nie inaczej jest z oponami Starfire. Ogumienie marki w całości produkowane i testowane jest w Stanach Zjednoczonych. Do wytwarzania modeli Starfire wykorzystywane są najlepsze materiały pochodzące z północnoamerykańskich zakładów.

Rozbudowany ośrodek testowy marki znajduje się na południu USA, w mieście San Antonio, w stanie Texas. Poddawane wymagającym badaniom są tam wszystkie modele marki, które mają trafić do klientów na całym świecie. Rozbudowana sieć torów testowych sprawdza zachowanie ogumienia w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i na każdym terenie.

Starfire korzysta pełnymi garściami z bycia częścią jednego z największych na świecie koncernów oponiarskich Cooper Tire. Dzięki wsparciu giganta rynku ma dostęp do najnowszych maszyn produkcyjnych i zaawansowanego działu badawczego. Wszystkie te czynniki wpływają na produkcję wysokojakościowego ogumienia sezonowego i całorocznego. Z amerykańskich wyrobów zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający kierowcy samochodów osobowych, SUV-ów i lekkich aut dostawczych.