Menu

Opony Starfire

Ocena producenta
4,2
na podstawie 3 opinii
Popularne rozmiary:
Starfire 205/55 R16Starfire 195/65 R15Starfire 225/45 R17Starfire 175/65 R14Starfire 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Nie sposób przecenić amerykańskiej myśli produkcyjnej. Najprężniejsza gospodarka świata słynie z wyrobów najwyższej jakości. Nie inaczej jest z oponami Starfire. Ogumienie marki w całości produkowane i testowane jest w Stanach Zjednoczonych. Do wytwarzania modeli Starfire wykorzystywane są najlepsze materiały pochodzące z północnoamerykańskich zakładów.

Rozbudowany ośrodek testowy marki znajduje się na południu USA, w mieście San Antonio, w stanie Texas. Poddawane wymagającym badaniom są tam wszystkie modele marki, które mają trafić do klientów na całym świecie. Rozbudowana sieć torów testowych sprawdza zachowanie ogumienia w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i na każdym terenie.

Starfire korzysta pełnymi garściami z bycia częścią jednego z największych na świecie koncernów oponiarskich Cooper Tire. Dzięki wsparciu giganta rynku ma dostęp do najnowszych maszyn produkcyjnych i zaawansowanego działu badawczego. Wszystkie te czynniki wpływają na produkcję wysokojakościowego ogumienia sezonowego i całorocznego. Z amerykańskich wyrobów zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający kierowcy samochodów osobowych, SUV-ów i lekkich aut dostawczych.

Opony Starfire na sezon letni

Opony Starfire na sezon zimowy

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom