Menu

Opony Starfire

Ocena producenta
4,2
na podstawie 3 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Nie sposób przecenić amerykańskiej myśli produkcyjnej. Najprężniejsza gospodarka świata słynie z wyrobów najwyższej jakości. Nie inaczej jest z oponami Starfire. Ogumienie marki w całości produkowane i testowane jest w Stanach Zjednoczonych. Do wytwarzania modeli Starfire wykorzystywane są najlepsze materiały pochodzące z północnoamerykańskich zakładów.

Rozbudowany ośrodek testowy marki znajduje się na południu USA, w mieście San Antonio, w stanie Texas. Poddawane wymagającym badaniom są tam wszystkie modele marki, które mają trafić do klientów na całym świecie. Rozbudowana sieć torów testowych sprawdza zachowanie ogumienia w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i na każdym terenie.

Starfire korzysta pełnymi garściami z bycia częścią jednego z największych na świecie koncernów oponiarskich Cooper Tire. Dzięki wsparciu giganta rynku ma dostęp do najnowszych maszyn produkcyjnych i zaawansowanego działu badawczego. Wszystkie te czynniki wpływają na produkcję wysokojakościowego ogumienia sezonowego i całorocznego. Z amerykańskich wyrobów zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający kierowcy samochodów osobowych, SUV-ów i lekkich aut dostawczych.

Opony Starfire na sezon letni

Opony Starfire na sezon zimowy

Całoroczne opony Starfire

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Starfire. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

  • Waldemar Wuwer 4,9

    Starfire AS2000

    Jestem bardzo zadowolony z obecnie używanych opon, zrobiłem na nich trasę nad morze i na Mazury, w jedną i drugą stronę ponad 1000 kilometrów i jestem bardzo zadowolony z tych opon. Polecam je innym kierowcom. Ostatnio była okazja sprawdzić je na śniegu i na lodzie i jeśli ktoś prowadzi spokojną i umiarkowaną jazdę to polecam te opony jak najbardziej. Więcej >
  • Chris 5,2

    Starfire W200

    Nie miałem żadnych problemów z tymi oponami i polecam je innym do aut o podobnej wielkości i mocy. Więcej >